כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

בין אורוגוואי לגבעת שמואל!

"היא עולה חדשה מסורתית מאורוגוואי שהייתה גרה בכפר סבא, אני ישראלי דתי לאומי (חרדי לשעבר) שגר שנים רבות בגבעת שמואל, ככה שבלי האתר לא היה לנו סיכוי להיפגש.."
יוסי ואדי - הכירו באתר | פורסם: 03/06/21 12:20

זוגיות, זאת המתנה הכי טובה שיש.

זה לא חפץ או משהו בר חלוף,

זאת נשמה שאתם קם וישן לצידה,

זהב אנושי וזך, של אור חום ואהבה. 

"מַלְאֲכֵי שָׂמִים שָׁרִים, שְׁנֵי עוֹלָמוֹת נִקְשָׁרִים."  

אני שמח לספר לכם שהכרנו באתר שלכם- שליש גן עדן. וב"ה התחתנו בשעה טובה והייתה חתונה מהממת!

היא עולה חדשה מסורתית מאורוגוואי שהייתה גרה בכפר סבא, אני ישראלי דתי לאומי (חרדי לשעבר) שגר שנים רבות בגבעת שמואל, ככה שבלי האתר לא היה לנו סיכוי להיפגש.

היו לי וגם לה כרטיסים פעילים אך ורק באתר שלכם, וכמובן שביטלנו אותם אחרי חודש של היכרות. חשוב לציין שכרטיס פעיל מראה על רצינות למצוא זוגיות.

מהדייט הראשון היינו יחד, כחמישה חודשים לאחר הדייט הראשון, הבנו שאנחנו חייבים לגור ולחיות יחד, וב"ה לאחר כשנה מהדייט הראשון התחתנו.

בנוסף איתי בבית גרים שני בנים עם צרכים מיוחדים שרק אני מטפל בהם כל השנים 24/7 356 ימים בשנה, במשמורת  ואפוטרופסות שלי בלבד. ככה שכלל לא היה פשוט בשבילי למצוא זוגיות. 

"אך טוב וחסד ירדפוני כל ימי חיי"

בתודה ובערכה גדולה!

יוסי ואדי ליפשיץ.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

זוגיות, זאת המתנה הכי טובה שיש.

זה לא חפץ או משהו בר חלוף,

זאת נשמה שאתם קם וישן לצידה,

זהב אנושי וזך, של אור חום ואהבה. 

"מַלְאֲכֵי שָׂמִים שָׁרִים, שְׁנֵי עוֹלָמוֹת נִקְשָׁרִים."  

אני שמח לספר לכם שהכרנו באתר שלכם- שליש גן עדן. וב"ה התחתנו בשעה טובה והייתה חתונה מהממת!

היא עולה חדשה מסורתית מאורוגוואי שהייתה גרה בכפר סבא, אני ישראלי דתי לאומי (חרדי לשעבר) שגר שנים רבות בגבעת שמואל, ככה שבלי האתר לא היה לנו סיכוי להיפגש.

היו לי וגם לה כרטיסים פעילים אך ורק באתר שלכם, וכמובן שביטלנו אותם אחרי חודש של היכרות. חשוב לציין שכרטיס פעיל מראה על רצינות למצוא זוגיות.

יוסי ואדי - הכירו באתר, 03/06/21 12:20
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

תודה ששיתפתם ממש מרגש!

המון מזל טוב ברכות ואיחולים 

יישר כוח לשליש גן עדן 

! דווח למנהל האתר

בהצלחה והרבה מזל טוב. ישר כוח לשליש גן עדן

! דווח למנהל האתר

ישר כח לשניכם. בהצלחה.

! דווח למנהל האתר

מיטב הברכות והאיחולים שתדעו רק אושר,רעות,אחוה וכל אשר תחפצו.

! דווח למנהל האתר

בהצלחה 

! דווח למנהל האתר

בהצלחה לאורך השנים עד 120

! דווח למנהל האתר

תודה ששיתפתם ממש השגחה פרטית 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובשעה טובה ומבורכת!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יוסי ואדי ושנים רבות של רעות, שמחה, בריאות וברכה בכל התחומים. תודה על שיתוף הסיפור המרגש שלכם ונראה שאתם אנשים עם לב זהב המסורים לבנים שלכם ונותנים להם אפשרות לחיות בסביבה נעימה ומסורה. שבת שלום 🌷

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מזל טוב בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

משמח את הלב, פשוט תענוג... יהי רצון שתמיד תהיו שמחים וטובי לב. מזל טוב ובבניין עדי עד.

! דווח למנהל האתר

וואוו...מרגש..המון מזל ברכה והצלחה אמן...שתדעו רק בריאות אושר שמחה ואהבה..בעז"ה

! דווח למנהל האתר

איזו שמחה. סחטיין על התמונה הגזעית. תצליחו בכל תחום ועניין בחיים. מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר