הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

תוך פחות מ5 דקות!

"האחרון שצפה בפרופיל זה נתן, ממש לפני 5 דקות.. אהבתי מה שראיתי ואמרתי יאללה פעם אחרונה לפני שסוגרת לתמיד. אם עונה תוך 5 דקות טוב אם לא גם טוב... שלחתי הודעה וענה בפחות מ5 דקות."
רחלקה ונתן - הכירו באתר | פורסם: 27/05/21 16:35

חברה מתקשרת ומספרת ששמעה על אתר הכרויות דתי בשם שליש גן עדן ואולי כדי להרשם... סיפרתי שמכירה, הייתי שם, אבל משם לא תבוא הישועה. אחרי חפירות אמרתי יאללה מה יכול להיות, רק בשבילה, ופתחנו פרופילים.

לא תכננתי באמת להיות פעילה שם, כל כמה ימים נכנסתי סתם להעיף מבט מה חדש, קצת דיברתי עם אנשים אבל לא באמת חשבתי שזה ילך לאינשהו.

אחרי תקופה קצרה החלטתי שדי נמאס לי מכל ההיכרויות האלה, אותו הדבר תמיד ולא מוביל לשום מקום ונכנסתי לסגור את הפרופיל.. אבל מרוב סקרנות אמרתי אלך רק לראות מי צפה בפרופיל שלי ;)

ואופ, האחרון שצפה בפרופיל זה נתן, ממש לפני 5 דקות.. אהבתי מה שראיתי ואמרתי יאללה פעם אחרונה לפני שסוגרת לתמיד. אם עונה תוך 5 דקות טוב אם לא גם טוב... שלחתי הודעה וענה בפחות מ5 דקות.

מפה הכל היסטוריה...

רחלקה ונתן

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

חברה מתקשרת ומספרת ששמעה על אתר הכרויות דתי בשם שליש גן עדן ואולי כדי להרשם... סיפרתי שמכירה, הייתי שם, אבל משם לא תבוא הישועה. אחרי חפירות אמרתי יאללה מה יכול להיות, רק בשבילה, ופתחנו פרופילים.

לא תכננתי באמת להיות פעילה שם, כל כמה ימים נכנסתי סתם להעיף מבט מה חדש, קצת דיברתי עם אנשים אבל לא באמת חשבתי שזה ילך לאינשהו.

אחרי תקופה קצרה החלטתי שדי נמאס לי מכל ההיכרויות האלה, אותו הדבר תמיד ולא מוביל לשום מקום ונכנסתי לסגור את הפרופיל.. אבל מרוב סקרנות אמרתי אלך רק לראות מי צפה בפרופיל שלי ;)

רחלקה ונתן - הכירו באתר, 27/05/21 16:35
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בנין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה הצלחה ושגשוג

! דווח למנהל האתר

מזל טוב רחלקה ונתן, תזכו לבנין שלם מתוך בריאות ושמחה. תודה על השיתוף, מובן המסע המאתגר של החיפוש ומה׳ אישה לאיש. שבת שלום וכל הברכות 💐

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב, ברוך השם

! דווח למנהל האתר

נראים מהמם יחד, שתצליחו אמן ומזל טוב ❤🥂

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

פותחת קבוצה בוואצאפ לפעילות שתחל אחרי הקורונה... מי שרוצה להצטרף 0544496908

! דווח למנהל האתר