כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

לאה הלכה עם זה עד הסוף!

"עד שחברה שכנעה אותי ביום הולדת 26 לפתוח כרטיס חדש בשליש גן עדן. הרגשתי שזה היה סימן משמיים.. אמרתי לעצמי בואי ניתן לזה צ'אנס אמיתי, מה כבר יכול להיות? הכי הרבה תצאי, תהני... החלטתי לזרום וללכת על זה עד הסוף.."
לאה ואמיר - הכירו באתר | פורסם: 23/05/21 14:27

התחלתי לצאת לדייטים מגיל מאוד צעיר, בגלל הרצון להתחתן מוקדם. עשרות דייטים כושלים שלא צלחו וכבר איבדתי את החשק והכוח לצאת. בשליש גן עדן הייתי 3 שנים באתר, און אוף, נכנסת ויוצאת מדי פעם, מאוד פסימית וסקפטית, זלזלתי ולא האמנתי שיכול לצאת משהו אמיתי בדרך הזאת.

אחרי שהרגשתי שמיציתי, התקשרתי כדי לסגור את החשבון. מגיל 24 עד גיל 26 החלטתי לעשות הפסקה מדייטים, כי הרגשתי שהייתי חייבת לנקות את הלב, לשחרר ולהרפות.

עד שחברה שכנעה אותי ביום הולדת 26 לפתוח כרטיס חדש בשליש גן עדן. הרגשתי שזה היה סימן משמיים ל"מזל טוב" (אלו ההתראות שקיבלתי באתר ליום הולדתי ;)) .

אמרתי לעצמי בואי ניתן לזה צ'אנס אמיתי, מה כבר יכול להיות? הכי הרבה תצאי, תהני...

החלטתי לזרום וללכת על זה עד הסוף, בתוך שבוע קבעתי 4 דייטים, עם 4 בחורים שונים, כל מי שהיה נראה לי פשוט זרמתי. מתוכם סיננתי 2, ואחד מהם היה אמיר. מהר מאוד הבנתי שהוא הכי מוצא חן בעיני והקשר בינינו המשיך העמיק והתעצם.ב"ה אחרי 7 חודשים זכינו להתחתן ב4.3.2021 בחתונת קורונה אינטימית ומלאת שמחה, רוקדים וחוגגים עם המשפחה והחברים הקרובים.

הייתי הכי סקפטית בעולם לגבי אתרי הכרויות והיום אני הכי משוכנעת בברכה שיש באתרי היכרויות ובפרט באתר "שליש גן עדן". וכשה' החליט שהגיע הזמן שלנו להכיר, הוא בחר  שזה יהיה בדרך האתר וזה בהחלט עבד לנו. :)

תודה לה' על כל הטוב והחסד ולשליש גן עדן שהיו שליחים טובים של מקום, עוד בית נבנה בזכותכם.  בעלי חוזר בתשובה מבית חילוני, ואני חרדית מבית חרדי ועל אף שהרקע בינינו שונה, הרגשנו חיבור עמוק מבפנים. אין ספק שזאת הזכות שלכם וממליצה לכולם להכנס לנסות ולהתנסות, כשהלב פתוח, הכל יכול לקרות.

תודה על הכל-

לאה ואמיר.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

התחלתי לצאת לדייטים מגיל מאוד צעיר, בגלל הרצון להתחתן מוקדם. עשרות דייטים כושלים שלא צלחו וכבר איבדתי את החשק והכוח לצאת. בשליש גן עדן הייתי 3 שנים באתר, און אוף, נכנסת ויוצאת מדי פעם, מאוד פסימית וסקפטית, זלזלתי ולא האמנתי שיכול לצאת משהו אמיתי בדרך הזאת.

אחרי שהרגשתי שמיציתי, התקשרתי כדי לסגור את החשבון. מגיל 24 עד גיל 26 החלטתי לעשות הפסקה מדייטים, כי הרגשתי שהייתי חייבת לנקות את הלב, לשחרר ולהרפות.

לאה ואמיר - הכירו באתר, 23/05/21 14:27
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

שיהיה לכם בשעה טובה ומוצלחת אמן ואמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

ב ה צ ל ח ה מאחלת לכם את כל הטוב שבעולם 🙏

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר