כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

ברגע שנגמר הכוח מתחילה האמונה!

"אמרתי לעצמי פשוט תיפגשי איתו, מקסימום זה לא זה, אבל אם לא תנסי לא תדעי, וכך בין רגע הכרתי את האדם שאהבה נפשי, האדם שחיכיתי לו כל חיי וכנראה שגם חיכה לי.. האדם שהכי נכון לי, הכי מצחיק אותי בעולם.. אם רק נאמין הכל אפשרי.. תאמינו לי.."
נעמה ואביב - הכירו באתר | פורסם: 09/05/21 11:00

ברגע שנגמר הכוח מתחילה האמונה.. 

אחרי הרבה תלאות ונסיונות בדרך, אחרי הרבה קשרים שכמעט הגיעו לחתונה אך בסוף משהו השתבש, לא הבנו למה לא הולך, למה אנחנו מגיעים כמעט לרגע, מחכים ומצפים אך בסוף הכל מתבטל, אפילו שכבר נראה שהכל בדרך מובטח ואין נקודת חזור, הגלגל פתאום מתהפך, קשרים ועוד קשרים עד שכבר אתה לא מבין את הקשר..

יום אחד חברה הציעה תכנסי לשליש מה אכפת לך, בלי החברה החופרת הזו כנראה שלא הייתי כאן היום. אז אחרי ייאוש מאוד גדול ניסיתי, נפגשתי עם בחור וזה לא הלך ועוד אחד ועוד אחד, כבר חשבתי שהכל אבוד, אבל שוב בעזרת אותו קול לא לוותר לא להשבר, מה ששלך שלך, מחכה לך מעבר לפינה, רק תאמיני. 

אז האמנתי, או לפחות ניסיתי להאמין.. ואמרתי לבורא עולם אני מוכנה להתחתן, אני מוכנה לפגוש את פלוני שיצאה בת קול ביום לידתי וכו.. 

ויום אחד זה קרה, הוא שלח לי הודעה, רק בדיעבד ראיתי שהוא כבר שלח לי לפני כמה חודשים ולא הגבתי, הסתכלתי בפרופיל, ולמרות שחשבתי שאין סיכוי ושזה לא זה (כי כמובן ישר באה השליליות) ואמרתי לעצמי פשוט תיפגשי איתו, מקסימום זה לא זה, אבל אם לא תנסי לא תדעי, וכך בין רגע הכרתי את האדם שאהבה נפשי, האדם שחיכיתי לו כל חיי וכנראה שגם חיכה לי (כמובן שגם עבר מסלול דומה מסתבר..) ובאמת הוא חיכה רק לי. 

האדם שהכי נכון לי, הכי מצחיק אותי בעולם.. ויש לנו חיבור מטורף.. 

אז רצינו להגיד תודה לבורא עולם, וכמובן לשליש שעזרו לנו וליוו אותנו גם בדרך לחתונה. תודה לאבא שבשמיים שסובב את הכל ככה שבסוף הבנו למה היינו צריכים לעבור מסע כה מטורף בחיים רק בשביל להכיר סוף סוף את שחשקה נפשנו ובעיקר לעודד את אלה שעדיין במסע הזה, להאמין שהכל אפשרי, זה לא באגדות, פשוט להגיד תודה על הכל גם אם נראה הכי קשה (ותאמינו לי חיים קשים זה לא מילה לעומת מה שעברנו) ובאמת באמת להאמין שהכל לטובה, ולחיות במחשבה על הטוב, להאמין שזה עוד רגע קורה.. עוד רגע וזה יפתח ואז הכל יהיה הגיוני.. 

אם רק נאמין הכל אפשרי.. 

תאמינו לי.. 

אם אנחנו עברנו את זה, אז כל אחד יכול..

נעמה ואביב

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

ברגע שנגמר הכוח מתחילה האמונה.. 

אחרי הרבה תלאות ונסיונות בדרך, אחרי הרבה קשרים שכמעט הגיעו לחתונה אך בסוף משהו השתבש, לא הבנו למה לא הולך, למה אנחנו מגיעים כמעט לרגע, מחכים ומצפים אך בסוף הכל מתבטל, אפילו שכבר נראה שהכל בדרך מובטח ואין נקודת חזור, הגלגל פתאום מתהפך, קשרים ועוד קשרים עד שכבר אתה לא מבין את הקשר..

יום אחד חברה הציעה תכנסי לשליש מה אכפת לך, בלי החברה החופרת הזו כנראה שלא הייתי כאן היום. אז אחרי ייאוש מאוד גדול ניסיתי, נפגשתי עם בחור וזה לא הלך ועוד אחד ועוד אחד, כבר חשבתי שהכל אבוד, אבל שוב בעזרת אותו קול לא לוותר לא להשבר, מה ששלך שלך, מחכה לך מעבר לפינה, רק תאמיני. 

נעמה ואביב - הכירו באתר, 09/05/21 11:00
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

בסד.תודה רבה רבה על מש ששלחתם!ממש מחזק ויותר מזה,ממד אמת!תודה רבה.תבורכו בכל ברכות שמים.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 🌹

! דווח למנהל האתר

מרגש ומחזק.. התחברתי לכל מילה. אני עוד בעיצומו של המסע!

! דווח למנהל האתר

את האמת קשה להאמין כבר! פשוט מאכזב כל פעם מחדש. אבל לכם מאחלת כל הטוב שיש להציע ותצליחו בע״ה 

! דווח למנהל האתר