כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

רגע לפני שהכול נגמר..

"הכרנו לפני כשנה.. עברנו הרבה וברוך השם זכינו בהשגחה ענקית להכיר דקה לפני הייאוש.. חודש אחרי ההיכרות התחיל הסגר הראשון, שמרנו על קשר טלפוני ועשינו פגישות בזום והצלחנו לעבור יחד את השנה הקשה הזאת ולהתחתן על אף כל הקשיים שהיו בדרך.."
מרים ויאיר - הכירו באתר | פורסם: 06/05/21 15:27

לצוות שליש גן עדן,   

הכרנו לפני כשנה, היינו לפחות חצי שנה לפני כן באתר שלכם, עברנו הרבה וברוך השם זכינו בהשגחה ענקית להכיר דקה לפני הייאוש.  

אני הייתי רגע אחרי היכרות לא הכי מוצלחת ויאיר היה לקראת סיום המנוי וב"ה ובמזל התחלנו לצאת לפני שהמנוי נגמר.  

חודש אחרי ההיכרות התחיל הסגר הראשון, שמרנו על קשר טלפוני ועשינו פגישות בזום והצלחנו לעבור יחד את השנה הקשה הזאת ולהתחתן על אף כל הקשיים שהיו בדרך.  

ברוך השם, הסתדרנו בהכנות לחתונה הקטנה. אחרי הסגר השלישי זכינו להתחתן חתונת קורונה בי"ט אדר מוקפים בהמון אהבה ושמחה של משפחה והחברים קרובים.    

אנו מודים להשם ולכם על השליחות החשובה הזאת תזכו למצוות תזכו לעוד הרבה בשורות טובות של בניית בתים נאמנים בישראל. נשמח להודות גם באופן אישי לצלם המקצועי והמוכשר שלנו- אורן ברקאי 0502433950 ומארגנת החתונות המוכשרת והנהדרת- פנינית היימן 0507341551 שדאגה לנו לאוהל בזכות הגשם שירד בדקה ה90 שניהם גרים בישוב שדה אילן שבצפון.    

מודים ומוקירים,

מרים ויאיר דיטור

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן,   

הכרנו לפני כשנה, היינו לפחות חצי שנה לפני כן באתר שלכם, עברנו הרבה וברוך השם זכינו בהשגחה ענקית להכיר דקה לפני הייאוש.  

אני הייתי רגע אחרי היכרות לא הכי מוצלחת ויאיר היה לקראת סיום המנוי וב"ה ובמזל התחלנו לצאת לפני שהמנוי נגמר.  

חודש אחרי ההיכרות התחיל הסגר הראשון, שמרנו על קשר טלפוני ועשינו פגישות בזום והצלחנו לעבור יחד את השנה הקשה הזאת ולהתחתן על אף כל הקשיים שהיו בדרך.  

מרים ויאיר - הכירו באתר, 06/05/21 15:27
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

זרעבלקיימה השנה אמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בשעה טובה ומוצלחת שתזכו להקים בית נאמן וישר בישראל שמושתת על קווי התורה ודרכי ה' יתברך 

! דווח למנהל האתר

ברכות ואיחולים בנים זכרים שפה והצלחה אהבה ואחווה שלום ורעות one love

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בהצלחה ומזל טובyes

! דווח למנהל האתר

זוג מקסים. מזל טוב והצלחה רבה!

! דווח למנהל האתר

מזל,טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מקסימים

! דווח למנהל האתר

שיהיה בשעה טובה! ברכה והצלחה!

! דווח למנהל האתר

נעמה ויאיר היפים והמקסימים,

שהעתיד יאיר לכם פנים, וינעמו חייכם יחדיו,

שביתכם יהיה קן של אהבה ואושר ורוב שמחות!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר ושלווה לכל המשפחה. 

! דווח למנהל האתר

מיטב האיחולים ומזל טוב והרבה אושר

! דווח למנהל האתר

המון מזל טובsmiley

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב!! :) 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב heartחיים מאושרים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב