כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

להפוך לנשמה אחת!

"בעלי מהמרכז ואני מהצפון, שנינו ממושבים קטנים ולא מוכרים, למרות שהוא מגיע לצפון פעמיים בשבוע, סיכויי ההיכרות בינינו ללא האתר, היו קלושים, היינו צריכים את הדבק הזה.."
יצחק ספיר וקורל - הכירו באתר | פורסם: 09/03/21 13:07

וואו!!!!!! טוב אז קודם כל, בראש ובראשונה תודה לה' יתברך שהחליט שהגיע הזמן להפגיש בנינו, וזיכה אותנו להגיע למעמד המושלם הזה, שבו זכינו להפוך לנשמה אחת.

הבאים בתור שמגיעה להם תודה ענקית הם השליחים של אבא בשמיים, אתר שליש גן עדן. בעלי מהמרכז ואני מהצפון, שנינו ממושבים קטנים ולא מוכרים, למרות שהוא מגיע לצפון פעמיים בשבוע, סיכויי ההיכרות בינינו ללא האתר, היו קלושים, היינו צריכים את הדבק הזה של האתר.

הכרנו בתקופת קורונה, סגר ראשון. משהו בו, בתמונה שלו משך אותי. הרגשתי שהחיוך שהוא חייך בתמונה היה מכוון אליי, ומצד שני הייתה לו גם תמונה שהייתה אמורה לגרום לי לסרב בנימוס. אך, ה' כיוון אותי לענות לו. התחלנו להתכתב ואחרי זה עברנו לוואטספ ואחרי כמה שעות מחקתי את הכרטיס באתר.

אחרי שלושה ימים בפתיחות ובנוחות אמרתי לו שהוא מסקרן אותי וכמובן שהוא החזיר באותו משקל ושם החיבור התחיל להיות מורגש ברמה מאוד גבוהה. גם הוא מחליט לסגור את הכרטיס באתר, מה שלא קרה לו במשך 3 שנים.

חודש של התכתבויות בלי שיחות טלפון, לא ידענו איך נשמע הצד השני!!! קושי וריגוש כאחד.

ברגע שהתחילו לפתוח קצת את ההגבלות החלטנו שאי אפשר להמשיך בצורה הזו וחייבים להיפגש. שם הנשמות שלנו התחילו לרקוד, אין אפשרות להתבלבל שיד ה' מעורבת בעניין. פחות משלושה חודשים אחרי הפגישה הראשונה שלנו הגיע יום ההולדת שלו, היום שבו החליט הקדוש ברוך הוא שהעולם בכלל ואני בפרט לא נוכל להתקיים בלעדיו.

הוא רצה שנשב בים, מקום רגוע ששנינו אוהבים. הייתי בטוחה שכל זה נטו כדי לחגוג לו. הוא בחר להפוך את החגיגה שלו לחגיגה של שנינו! התאריך העברי של היום הולדת שלו נהיה גם היום של האירוסין שלנו. קבענו תאריך, תיכננו את החתונה בהתאם להנחיות שהיו באותה התקופה, סגרנו הכל ושוב סגר, ביטלנו חתונה בעל כורחנו.

הדבר הראשון שהיה מצידי הוא קושי מטורף והמון תמיכה מצידו. בסופו של דבר זה רצון השם והחלטתי לשחרר, דחינו בלי תאריך. חיכינו וחיכינו. חודש אחרי התאריך המקורי, באמצע יום ראשון הוא אמר לי תארגני את החינה שלך ליום חמישי, כי שבוע הבא ביום חמישי אנחנו מתחתנים! בלי מקום, בלי דיג'יי, בלי צלם ועם חוסר של עוד המון אלמנטים שמרכיבים חתונה האמנו בקדוש ברוך שיסייע בידינו לעשות רצונו ולהפוך לאדם.

עם הרבה סייעתא דשמיא זכינו לעמוד תחת חופה וקידושין בקדושה ובטהרה בערב סוכות. מודים ומתרגשים לה' יתברך ולשליחיו שזכינו למעמד הזה. מברכים ומחזקים ידיכם.

יצחק ספיר וקורל :)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

וואו!!!!!! טוב אז קודם כל, בראש ובראשונה תודה לה' יתברך שהחליט שהגיע הזמן להפגיש בנינו, וזיכה אותנו להגיע למעמד המושלם הזה, שבו זכינו להפוך לנשמה אחת.

הבאים בתור שמגיעה להם תודה ענקית הם השליחים של אבא בשמיים, אתר שליש גן עדן. בעלי מהמרכז ואני מהצפון, שנינו ממושבים קטנים ולא מוכרים, למרות שהוא מגיע לצפון פעמיים בשבוע, סיכויי ההיכרות בינינו ללא האתר, היו קלושים, היינו צריכים את הדבק הזה של האתר.

יצחק ספיר וקורל - הכירו באתר, 09/03/21 13:07
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

נראים מתאימים :) שיהיה במזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בשעה טובה ומוצלחת ברכה והצלחה רבה 🙏🙏🙏

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! שיהיה בהצלחה!

! דווח למנהל האתר

מרגש , מזל טוב והמון שלום בית ובריאות

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לתת ולא לבקש חזרה...

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב.

! דווח למנהל האתר

מהממים!! שתצליחו אמן!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בקרוב אצלי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה אושר ועושר בניין עדי עד בע״ה.

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב, בריאות אושר והצלחה 🙏🥰

! דווח למנהל האתר

יפה מאוד בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

שפע ברכות ושמחה וכל הטובות לזוג 

היפה והצנוע שיהיה לכם מאיתו יתברך רק שפע וכל טוב בבית יהודי כשר בריא ושמח מ ז ל ט ו ב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר