כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

בשקט בשקט.. בקצב שלהם :)

"מילה מהלב: הנס שלנו לא בא באורות וברקים, הוא בא בשקט בשקט, לאיטו, בקצב שלו. הוא בא מתוך נחישות, רגישות, סבלנות, ובגרות. של שנינו. אבל פתאום הוא התפוצץ והאיר בדינור, ואיזה יופי זה כשזה קורה!"
שירה וחגי - הכירו באתר | פורסם: 08/02/21 14:10

נאמר בן 40 לבינה – שלאחר 40 שנה במדבר אמר להם משה: "ולא נתן השם לכם לב לדעת ועיניים לראות ואוזניים לשמוע עד היום הזה". בדיוק ביומולדתי ה-40, חגי הציע לי נישואין, כאשר הוא בעצמו בן 40 וקצת. סוף סוף בגיל זה נפתחו הלב והעיניים לראות ולקבל זה את זו, זו את זה. נמצאה האבידה. אחרי כל המדבר הזה איזו נחמה.

קצת לפני שנפגשנו כאן בשליש, החלטנו, אני וחגי כל אחד בנפרד, שאנחנו הולכים לעשות כל שביכולתנו, מול עצמנו ומול העולם, כדי למצוא את החצי השני פה על פני האדמה, והשאר- בידיו של הא-ל.

חגי הגדיר את עצמו כמסורתי ואני בכלל חיפשתי לי דתי לאומי. בשלב מסוים אמרתי לעצמי: רגע, בואי תנסי גם בקטגוריות אחרות, מה יכול להיות, הרי את מחפשת איש טוב ולא כותרות. נכנסתי ל"מסורתיים", הצצתי בכרטיס של חגי ולמוחרת חיכתה לי הודעה ממנו. אחרי 7 חודשים האיש מהכרטיס ואני התארסנו, והתחתנו בקיץ בחתונת קורונה אינטימית משפחתית ומיוחדת בגינה מהממת של שכנים טובים.

ומילה מהלב: הנס שלנו לא בא באורות וברקים, הוא בא בשקט בשקט, לאיטו, בקצב שלו. הוא בא מתוך נחישות, רגישות, סבלנות, ובגרות. של שנינו. אבל פתאום הוא   התפוצץ והאיר בדינור, ואיזה יופי זה כשזה קורה! ואיזה יופי זה כשכולם נישאים על גלי השמחה שלנו, איתנו חיכו, איתנו כאבו, איתנו קיוו, ואיתנו כאן היום לחזות בנס!

אז רצינו להגיד תודה להשם על הנס הגדול ותודה לכם "שליש". הרווחתם עוד שליש ביושר!

שירה וחגי

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

נאמר בן 40 לבינה – שלאחר 40 שנה במדבר אמר להם משה: "ולא נתן השם לכם לב לדעת ועיניים לראות ואוזניים לשמוע עד היום הזה". בדיוק ביומולדתי ה-40, חגי הציע לי נישואין, כאשר הוא בעצמו בן 40 וקצת. סוף סוף בגיל זה נפתחו הלב והעיניים לראות ולקבל זה את זו, זו את זה. נמצאה האבידה. אחרי כל המדבר הזה איזו נחמה.

קצת לפני שנפגשנו כאן בשליש, החלטנו, אני וחגי כל אחד בנפרד, שאנחנו הולכים לעשות כל שביכולתנו, מול עצמנו ומול העולם, כדי למצוא את החצי השני פה על פני האדמה, והשאר- בידיו של הא-ל.

חגי הגדיר את עצמו כמסורתי ואני בכלל חיפשתי לי דתי לאומי. בשלב מסוים אמרתי לעצמי: רגע, בואי תנסי גם בקטגוריות אחרות, מה יכול להיות, הרי את מחפשת איש טוב ולא כותרות. נכנסתי ל"מסורתיים", הצצתי בכרטיס של חגי ולמוחרת חיכתה לי הודעה ממנו. אחרי 7 חודשים האיש מהכרטיס ואני התארסנו, והתחתנו בקיץ בחתונת קורונה אינטימית משפחתית ומיוחדת בגינה מהממת של שכנים טובים.

שירה וחגי - הכירו באתר, 08/02/21 14:10
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב והצלחה רבה אמן

! דווח למנהל האתר

השם ישמח אתכם וייתן לכם אהבה נחת שמחה וילדים וכמובן שלום בית ותורה והרבה אמן ואמןןן

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב,

אכן שווה לצאת "מקופסת" המקובעות ולנסות דברים שלא ברשימת המכולת .

בהצלחה בדרככם החדשה (:

! דווח למנהל האתר

איזה כייף בשעה טובה ובמזל טוב כן ירבו השמחות אצל כולנו ב"ה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ברכה והצלחה וכל הישועות אמן ואמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ברכה והצלחה❤

! דווח למנהל האתר

שתצליחו בכול מילמעלה לכול בן אדם כתוב מתי הוא ימצא את הצד השני .בהצלחה 

! דווח למנהל האתר