כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

כנגד כל הסיכויים!

"לסיפור שלנו היה אפשר לקרוא "כנגד כל הסיכויים", ואני גם יודעת שאנחנו לא לבד בסיפור הזה. לכן כל-כך חשוב לי לשתף, לחזק את הרוח של כל אלה המחפשים שטרם מצאו - גם אם הדרך נראית כבר סגורה, חתומה, ואין דבר שעוד לא ניסיתם... הכל הוא רק עוד תחנה בדרך"
ישראל והלל - הכירו באתר | פורסם: 25/01/21 10:31

בס"ד, בג' שבט חגגנו יום נישואין 9! חגגנו בידיים מלאות, עם שני המתוקים שלנו. בלב מלא הודיה לבורא עולם שהצליח בעדינו! וזאת - אחרי שנים ארוכות מאד של חיפוש המיועד, אחרי בירורים עמוקים בלב ובנפש, אחרי שינויים איטיים אך נרחבים בכל מעגלי החיים, אחרי נהרות של תפילות - זכינו שנינו להעמיד בית נאמן בישראל.

לסיפור שלנו היה אפשר לקרוא "כנגד כל הסיכויים", ואני גם יודעת שאנחנו לא לבד בסיפור הזה. לכן כל-כך חשוב לי לשתף, לחזק את הרוח של כל אלה המחפשים שטרם מצאו - גם אם הדרך נראית כבר סגורה, חתומה, ואין דבר שעוד לא ניסיתם... הכל הוא רק עוד תחנה בדרך, ויש להאמין בכך מכל הלב!

לא אפרט כאן את כל הסיכונים, המהמורות והתחנות בדרך הארוכה האישית שלי... רק אשתף את הקוראים והקוראות באחת מהן - והיא ההיכרות שלנו באתר שליש גן עדן.

איפה יכולים להיפגש עולה וותיקה מקנדה ועולה קצת פחות וותיק מאוזבקיסטאן? איפה יכולים להיפגש שני חוזרים בתשובה, שבדרכם הרוחנית האישית הגיעו אל לימודו של בעל הסולם והחליטו בינם לבין קונם ללכת בדרך רוחנית זו בהקמת משפחתם? איפה יכולים להיפגש שתי נפשות די ייחודיות, יש לומר, שעוד מחפשים ובטוחים שאפשר גם למצוא גם בגיל 36, 37, 38? אנחנו נפגשנו באתר שליש גן עדן.

אתר שהיה אז חדש, אך מהר מאד גם חוויתי שהינו אתר איכותי, שמכיל גוונים רבים מאד של יהודים שומרי תו"מ, ונותנים לכך מקום גם בפרופיל ובתיאורים. שמתנהלים בכבוד כלפי תהליך ההיכרות ופותחים מיני אפשרויות לכך.

כך יצא שממש בשבוע האחרון של שנת תשע"א, היכרנו. וזאת כאשר בתחילתה של אותה השנה התמלאתי בטחון בהבטחת הבורא שהשנה(!) אני מוצאת את המיועד. לאחר היכרות מיוחדת עם המון התכתבות, נסיעות הלוך ושוב בין יישוב מרוחק, ירושלים ובני ברק, בירורים ושיחות ותפילות - עד חנוכה התארסנו, ובג' שבט תשע"ב, התחתנו בחתונה קטנה, שמחה ומפוצצת באהבה ובברכות מכל הסובבים.

הדרך שעברנו מאז גם היא ראויה לכמה פוסטים משלה, אם לא ספר... נישואים בגיל כזה טעונים ניואנסים ואתגרים משלהם, כמו גם הבאת ילדים לצד אתגרים רפואיים וכלכליים. אין ספק שהעבודה האמתית מתחילה עם הנישואין! אך זו עבודה שטומנת בחובה כזו זכות עצומה - להפוך לאדם מתחייב ומחוייב, מאמין ונאמן, אוהב ונאהב.

פונה לכל קורא וקוראת - לכל אחד ואחת!!! אל תחכו. פשוט אל תחכו. לא להניח שהחיים כבר יסתדרו. תסתערו על מציאת בן ובת הזוג. אם חסרים בכם כבר כוחות ותקווה, תרתמו לכך חבר קרוב, בן משפחה אהוב, תפילות מעומקא דליבא, או כל דבר אחר שיעורר את ליבכם לפעול עוד! פשוט אין נואש ואין ייאוש. 

במיוחד בתקופה כל-כך מורכבת שאנו חיים בה, במיוחד ודווקא עכשיו - זה הזמן להתעלות על כל המקרים, לחדור מבעד למסיכות ובע"ה - כבר היום, למצוא את המיועד/ת לכם באתר שליש גן עדן :) 

ישראל והלל לויטן

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

בס"ד, בג' שבט חגגנו יום נישואין 9! חגגנו בידיים מלאות, עם שני המתוקים שלנו. בלב מלא הודיה לבורא עולם שהצליח בעדינו! וזאת - אחרי שנים ארוכות מאד של חיפוש המיועד, אחרי בירורים עמוקים בלב ובנפש, אחרי שינויים איטיים אך נרחבים בכל מעגלי החיים, אחרי נהרות של תפילות - זכינו שנינו להעמיד בית נאמן בישראל.

לסיפור שלנו היה אפשר לקרוא "כנגד כל הסיכויים", ואני גם יודעת שאנחנו לא לבד בסיפור הזה. לכן כל-כך חשוב לי לשתף, לחזק את הרוח של כל אלה המחפשים שטרם מצאו - גם אם הדרך נראית כבר סגורה, חתומה, ואין דבר שעוד לא ניסיתם... הכל הוא רק עוד תחנה בדרך, ויש להאמין בכך מכל הלב!

לא אפרט כאן את כל הסיכונים, המהמורות והתחנות בדרך הארוכה האישית שלי... רק אשתף את הקוראים והקוראות באחת מהן - והיא ההיכרות שלנו באתר שליש גן עדן.

איפה יכולים להיפגש עולה וותיקה מקנדה ועולה קצת פחות וותיק מאוזבקיסטאן? איפה יכולים להיפגש שני חוזרים בתשובה, שבדרכם הרוחנית האישית הגיעו אל לימודו של בעל הסולם והחליטו בינם לבין קונם ללכת בדרך רוחנית זו בהקמת משפחתם? איפה יכולים להיפגש שתי נפשות די ייחודיות, יש לומר, שעוד מחפשים ובטוחים שאפשר גם למצוא גם בגיל 36, 37, 38? אנחנו נפגשנו באתר שליש גן עדן.

ישראל והלל - הכירו באתר, 25/01/21 10:31
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב ברכה והצלחה

! דווח למנהל האתר

תודה על העידוד!

! דווח למנהל האתר

וואו חזק וברוך ממש יפה אהבתי ותחזקתי מזל טוב מזל טוב בריאות ואושר ורק טוב ב'ה אמן 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

שפע וכול הטוב והמטיב

מהבורא יתברך

אמן ואמן

! דווח למנהל האתר

מזל    טוב     מנחם   בסד"

! דווח למנהל האתר

ברכה והצלחה 

! דווח למנהל האתר

היי 

! דווח למנהל האתר

מרגש...מעודד...אין מילים...אלה לאחל מזלז טוב...ברכה והצלחה...בקרוב אצל כולנו.אמו

! דווח למנהל האתר

אמן ואמן

! דווח למנהל האתר

אושר וברכות..המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

הרבה הצלחה.

! דווח למנהל האתר