כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

השתדלות מטורפת שחיברה עולמות!

"ראינו ממש סייעתא דשמיא בסיפור שלנו, לשנינו זה זיווג שני, וזיווג שני יותר קשה מזיווג ראשון, זיווג שני נקבע על פי המעשים של האדם. שנינו חזרנו בתשובה ועבדנו על המידות שלנו ועשינו השתדלות מאוד גדולה שזה יצליח.."
פרלה ומנדי - הכירו באתר | פורסם: 06/01/21 12:06

שנה שעברה חמותי היקרה עשתה סגולה מיוחדת בנר שמיני של חנוכה, שנקרא גם "זאת חנוכה". היא הכניסה פתק עם בקשה מיוחדת מתחת לחנוכייה, שהבן שלה מנדי יזכה להתחתן בקרוב... 

"זאת חנוכה" לפי האר"י הקדוש זה יום שיש בו אור וכח גדול לישועות וכדאי להתפלל בו בעוצמה רבה על כל מה שחסר... וזה בדיוק מה שהיא עשתה, כזאת מהממת וצדיקה... 

וב"ה תוך פחות משנה זכינו להתחתן בט"ז כסליו, בחודש שיש בו הכי הרבה אור בשנה והשבת חתן שלנו היה בי"ט כסליו, ב"חג הגאולה", זאת גם הייתה שבת החתונה של הרבי מלובביץ' כשהתחתן.

>> להורדת אפליקציית ההיכרויות החדשה מבית שליש גן עדן - הכוללת וידאו דייטינג, אנשי קשר משותפים ועוד.. לחצו כאן 

ראינו ממש סייעתא דשמיא בסיפור שלנו, לשנינו זה זיווג שני, וזיווג שני יותר קשה מזיווג ראשון, זיווג שני נקבע על פי המעשים של האדם. שנינו חזרנו בתשובה ועבדנו על המידות שלנו ועשינו השתדלות מאוד גדולה שזה יצליח. 

התברר גם ששתי האמהות שלנו התפללו עלינו ביחד באותו ציון, בארצות הברית, בהילולה של הרבנית חיה מושקא, אשתו של הרבי מלובביץ'. תמיד צחקנו על זה שבגלל שהתפללו יחד, חיברו בינינו. 

בה' באב, ביום ההילולה של הארי הקדוש הדלקתי נר והתפללתי על הזיווג שלי. באותו יום מנדי, בעלי שלח לי הודעה באתר: "אני מצפת והיום זאת ההילולא של הארי הקדוש, כשהוא שלח לי את זה הבנתי שהוא בן אדם מאמין ורוחני וזה ישר חיבר בינינו. הוא אמר לי אחרי שהוא ראה את הכרטיס שלי בפעם הראשונה הוא הרגיש חיבור מיוחד, הוא חשב בליבו: "זאת תהיה אישתי". אני עניתי לו מבלי לחשוב יותר מדי, כי מבחינתי זאת הייתה עוד השתדלות... וככה בין סגר לסגר בטיימינג מושלם נפגשנו, בהתחלה לבד, אחרי זה עם הילדים...

ראיתי שיש לו חיבור מיוחד איתם, הוא התייחס אליהם בכזאת אהבה רגישות וחום כאילו הם הילדים שלו, זה ממש קנה אותי וגרם לי להבין כמה הלב שלו רחב ושופע באהבה.

כשפנה אליי באתר... אמרתי לו שהמרחק כל כך גדול בין צפת לגבעתיים כך שאני לא רואה איך זה יכול לקרות.., אבל הוא לא ויתר, הוא היה מוכן להתאמץ ולעשות 3 שעות נסיעה אליי, כל פעם מחדש וזה הראה לי עד כמה הוא רציני משקיע ונותן את כל כולו... 

עד שבשלב מסוים... הוא החליט שכדאי להפסיק עם הנסיעות ופשוט להציע לי לי להתחתן, כמובן שעניתי לו :"כן". 

לפני 10 שנים עליתי מצרפת והיום אני חיה בצפת, מול הציון של הארי הקדוש... זכיתי להתחתן לפני שבועיים דרככם, דרך הכלי הכי טהור ומדהים שנקרא" "שליש גן עדן". 

מודים לבורא עולם שחיבר בינינו באמצעות האתר הנפלא, יש בו המון אור וברכה, רואים שאתם עושים עבודת קודש ומלאים בעשייה חיובית ובניית בתים. מחזקים ידיכם להמשיך להפיץ את האור, את הניסים הגלויים שלהם אתם זוכים יום יום...

ולגבי חמותי המקסימה היא שלחה הודעה בווטסאפ במילים: "יש סגולה מדהימה שבנר שמיני של חנוכה שזה היום.. מכניסים פתק עם בקשה לחנוכיה ומבקשים מה' ישועה.. בשנה שעברה ביקשתי מה' על הזיווג של מנדי והשנה הודיתי לה' מאוד.. השנה אבקש שה' יתן זרע בר קיימא לכל המצטרך אמן...

אני מציעה לכם לעשות כך, בגמרא כתוב ש"זאת חנוכה" זה כמו חתימה של יום כיפור. חנוכה שמח ובשורות טובות. תנצלו כל יום, תפתחו את הלב וניסים יתרחשו בקרוב. 

אוהבים מודים, ממליצים בחום - מנדי ופרלה.

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שנה שעברה חמותי היקרה עשתה סגולה מיוחדת בנר שמיני של חנוכה, שנקרא גם "זאת חנוכה". היא הכניסה פתק עם בקשה מיוחדת מתחת לחנוכייה, שהבן שלה מנדי יזכה להתחתן בקרוב... 

"זאת חנוכה" לפי האר"י הקדוש זה יום שיש בו אור וכח גדול לישועות וכדאי להתפלל בו בעוצמה רבה על כל מה שחסר... וזה בדיוק מה שהיא עשתה, כזאת מהממת וצדיקה... 

וב"ה תוך פחות משנה זכינו להתחתן בט"ז כסליו, בחודש שיש בו הכי הרבה אור בשנה והשבת חתן שלנו היה בי"ט כסליו, ב"חג הגאולה", זאת גם הייתה שבת החתונה של הרבי מלובביץ' כשהתחתן.

>> להורדת אפליקציית ההיכרויות החדשה מבית שליש גן עדן - הכוללת וידאו דייטינג, אנשי קשר משותפים ועוד.. לחצו כאן 

פרלה ומנדי - הכירו באתר, 06/01/21 12:06
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב בניין  עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ברכה והצלחה וכל הישועות

! דווח למנהל האתר

מזל טוב פרלה ומנדי

! דווח למנהל האתר

מדהימים מרגשים מזל טוב!!❣ תצליוח.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מזל טוב בשעה טובה ומוצלחת בנין עדי עד בע"ה באהבה גדולה ונחת ❤

! דווח למנהל האתר

בהצלחה

! דווח למנהל האתר

שתצליחו ויהיה שלום בית עד מאה ועשרים שנה אמןןן

! דווח למנהל האתר

ברכות,בשורות טובות... מזל טוב ענק

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שיהיה בנין עדי עד וקשר של קיימה

! דווח למנהל האתר

ממש מרגש ומעודד הרבה מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ❤

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, תזכו לרוב אושר🌹

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ומבורך בעז"ה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב חמה ולבבית כול כך מתאים לכם יחד זה סוג של נס בהצלחה בהמשך הדרך

! דווח למנהל האתר

או..מרגש...אכן , סיפור מרגש...צפת וגבעתיי

ברכה והצלחה אמן ואמן...(דרך אגב , אני מחפשת זיווג בנוסף ..לבן דודה מצפת..שעדיין רווק......ומאוד מעוניין בקשק 

רציני...לפנות אליי..בשמחה...ובקרוב אצל 

כולנו).

! דווח למנהל האתר

מזל טובheart

! דווח למנהל האתר

אלופים אתם. 

! דווח למנהל האתר

MENDY & PERLE- what a beautiful, holy story that gives much  gedaila light and hope. MAZAL TOVE 

! דווח למנהל האתר