כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

פעם נוספת: 3 אחים ממשפחה אחת :)

כשאתי עמר מצפת, במקרה משתפת אותנו דרך מכר משותף, שיש לה 3 ילדים שהכירו והתחתנו דרך האתר, אנחנו מבינים שזה לא עוד סתם סיפור, אלא משהו הרבה יותר גדול ומדהים  
סיפור מטורףףף | פורסם: 07/12/20 13:41

זה פשוט מטורף!

מומלץ לקרוא עד הסוף...

כשאתי עמר מצפת במקרה, משתפת אותנו דרך מכר משותף, שיש לה 3 ילדים שהכירו והתחתנו דרך האתר, אנחנו מבינים שזה לא עוד סתם סיפור,

אלא משהו הרבה יותר גדול ומדהים- 3 אחים ממשפחה אחת, שהכירו והתחתנו דרך האפליקציה שלנו. 

כשהאחות הגדולה התחתנה כמה שנים לפני, שני האחים מבינים ששווה להם לנסות ולראות אם גם להם המזל יפתח. אין ספק שהם לא שיערו לעצמם שיגלשו יחד במקביל באפליקציה ויתחתנו אחד אחרי השניה.

אחד הסיפורים המיוחדים והמרגשים ביותר מבין שלושת האחים במשפחה אליו התוודענו זה לנועם וריי'צל עמר. חיבור מיוחד וקסום בין שני עולמות ותרבויות שונות, נועם, בחור ישראלי ממשפחה תוניסאית מצפת לבין רייצ'ל, בחורה אמריקאית עולה חדשה מממפיס שגרה בירושלים, שעלתה לבד ואין לה כל משפחה בארץ. יצאנו לפגוש ןלצלם אותם כדי לצפות ולראות כיצד הנס שלהם התרחש.

אז איך הכרתם?

נועם: טוב, הכרנו בשליש גן עדן, באתר הנפלא.

באותה תקופה הייתי סטודנט, אז היינו בלי מנוי וברגע שאתה בלי מנוי, אז אתה לא יכול להתכתב. 

אתה יכול רק לשלוח איזה מסרון כזה, "אני עשיתי את השתדלותי, עכשיו תורך", משהו כזה. 

אחרי שעשיתי מנוי, אז היא הייתה הבחורה הראשונה שפניתי אליה. 

האמת שפניתי לעוד אחת במקביל, אבל היא לא ענתה. אז רייץ' ענתה לי ראשונה ו… בום זה קרה.

מכירים זוגות שהתחתנו משם?  

ריצ'ייל: המון.

נועם: בעצם מהמשפחה שלי, אני ועוש שתי האחיות שלי, התחתנו דרך שליש גן עדן. 

תמיד צוחקים על זה ששלושה זוגות, הם בעצם זכו בגן עדן, שליש וכולי.

ריצ'ייל: יש גם עוד חברה טובה מהלימודים שהתחתנה דרך האתר.

ושותפה לשעבר שלי, כשגרתי בירושלים, גם התחתנה דרך האתר. 

נועם: אני תמיד אומר לחברים שלי שהתנפצו לי כמה מיתוסים ב..כשהכרתי את רייץ'

לא חשבתי בחיים שאני אכיר את אשתי..באמת, בשום סנריו שאני מכיר, לא חשבתי שאני אכיר את אשתי דרך אתר הכרויות ושנתארס אחרי חודשיים ושזו תהיה בחורה אמריקאית. 

זה פשוט, באמת, כמה דברים שהתנפצו לי. וכשאני חושב על זה בדיעבד, אני אומר, זה נס, אבל שקרה בזכות ההשתדלות שלי. אני פתחתי את הלב שלי לאפשרויות שקורות, וזכיתי.

ריציי'ל: כן, גם. 

מה אתם ממליצים לרווקים ולרווקות שבאתר?

רייצ'ל: לא להתייאש, זה קודם כל. ובאמת לתת לאתר צ'אנס.  אני ונועם... אנחנו הראשונים להגיד שבחיים לא חשבנו שזה יקרה, למרות שנרשמנו וזה, אבל באמת לא חשבנו שיצא משהו מזה.

ואני יכולה להגיד שהייתי באתר מספר שנים ויצאתי עם לא מעט בחורים. 

אז זה עוד יותר כזה, טוב בחיים לא יצא משהו מזה.

ובסוף אי אפשר לדעת מאיפה זה יגיע.

וזה באמת השתדלות 

נועם: הכרחית, מינימלית, הכרחית, 

רייצ'ל: כן לגמרי.

נועם: אני גם הייתי מציע לאנשים לא לשפוט ולקטלג מהר מדי, כי בסוף אוקיי זו כרטיסייה, שכותבים בה כמה דברים אבל בסוף האדם הוא הרבה יותר מורכב, הרבה יותר עמוק מזה, אז לתת לזה צ'אנס, כמו שאמרתי אמיתי. להכיר ואם הדברים בהתחלה, לא הולכים עד הסוף, אז לנסות עוד איזשהוא מפגש, ללכת על זה, ללכת על זה בכל הכח. כן הכרת הטוב לשליש גן עדן, גם לריבונו של עולם, ברור, אבל זו הייתה הכוונה.

רייצ'ל: כן תודה.    

כשאנחנו פוגשים אותם על סט הצילומים, מתרגשים, נבוכים, מחייכים ובעיקר צוחקים אנחנו מבינים 

שהנס שלהם לא התרחש במקרה, הלב שלהם נפתח אחד מול השני וזה מה שבעצם אפשר להם לזכות בכל כך הרבה. במכתב שהם שלחו אלינו למערכת האתר לאחר החתונה הם רשמו לנו שהמסקנה שלהם מכל הסיפור: "שלעולם לא נדע מהיכן יגיע האור, לכן עלינו לפתוח את כל החלונות כדי שייכנס."  

האור תמיד קיים, הוא נמצא בתוכנו, רק עלינו לעשות השתדלות קטנה, כדי לגלות אותו וזה לפתוח את הלב ואז נזכה לנס של אור שדולק ואינו נגמר, לגן עדן שלם של אהבה זכה וטהורה.

ואם שאלתם את עצמכם איך הם קראו לשליש הקטן שנולד?. נסו לזמזם את השיר בגן עדן מ… קדם.

רוצים להיזכר במכתב שלהם?

https://www.date4dos.co.il/forums/chatuna/12269.htm

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

זה פשוט מטורף!

מומלץ לקרוא עד הסוף...

כשאתי עמר מצפת במקרה, משתפת אותנו דרך מכר משותף, שיש לה 3 ילדים שהכירו והתחתנו דרך האתר, אנחנו מבינים שזה לא עוד סתם סיפור,

אלא משהו הרבה יותר גדול ומדהים- 3 אחים ממשפחה אחת, שהכירו והתחתנו דרך האפליקציה שלנו. 

כשהאחות הגדולה התחתנה כמה שנים לפני, שני האחים מבינים ששווה להם לנסות ולראות אם גם להם המזל יפתח. אין ספק שהם לא שיערו לעצמם שיגלשו יחד במקביל באפליקציה ויתחתנו אחד אחרי השניה.

אחד הסיפורים המיוחדים והמרגשים ביותר מבין שלושת האחים במשפחה אליו התוודענו זה לנועם וריי'צל עמר. חיבור מיוחד וקסום בין שני עולמות ותרבויות שונות, נועם, בחור ישראלי ממשפחה תוניסאית מצפת לבין רייצ'ל, בחורה אמריקאית עולה חדשה מממפיס שגרה בירושלים, שעלתה לבד ואין לה כל משפחה בארץ. יצאנו לפגוש ןלצלם אותם כדי לצפות ולראות כיצד הנס שלהם התרחש.

סיפור מטורףףף, 07/12/20 13:41
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מרגש מאוד מזל טוב

! דווח למנהל האתר

0😏☝️✔💧🔯🏹⚖🍻🧲☮

! דווח למנהל האתר

איזה מקסימים ורק בשמחות!! 

! דווח למנהל האתר

נעים לשמוע בהצלחה רבה, שיהיה זה זיווג עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזלטטט

! דווח למנהל האתר

מרגש מזל טוב !

! דווח למנהל האתר

מרגש...משמח...מדהים...סיפור שאפשר לעסות  סידרה...באם יחברו...את השמחות  המוצלחות...וזה הודות שקיים  אתר כזה בשם שליש גן עדן..שמו  כמשמעותו...אתר אמיתי אמין..ומשמעותי  לעם ישראל...ובכלל...אמצו והתחזקו..לכל הצוות  שמנהל אתר זה... 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מרגש מאודangel

! דווח למנהל האתר

איזה זוג מקסימים מזל טוב! 

! דווח למנהל האתר

איזה זוג מקסים מזל טוב! 

! דווח למנהל האתר

איזה יופי, יישתבח שמו לעד!!!! מזל טוב, בקרוב לכל הרווקים והרווקות , הגרושים והגרושות האלמנים והאלמנות. 

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב בשעה טובה

! דווח למנהל האתר

אני ממליצה לעשות את הסיפור כסריו ים יו

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד המון מזל טוב תצליחו

! דווח למנהל האתר

מקסימים איזה כיף

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב ..בקרוב מאוד ..אצל כול הפנויים והפנויות  .בערת השם

! דווח למנהל האתר

בעזרת השם 

! דווח למנהל האתר

מרגש 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 🤗

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 🔥

! דווח למנהל האתר

נותן השראה, מזל טוב ובהצלחה עד מאה ועשרים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!! מרגש מאד!!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!:)

! דווח למנהל האתר

סוף סוף משהו משמחה ןלא שומעים רק על סגר והקרונה שיהיה להם הרבה מזל טוב באמת שאני שמח בשבלהם למרות שאני לא מכיר אותם שבנן בית נאמן בישראל ושנה הבאה שהקדוש ברוך יזכה אותם בבנים ובנות בראים ןשלמים אמן

! דווח למנהל האתר

מדהים איך השם מסובב הסיבות

! דווח למנהל האתר

הרבה ברוכה והצלוחה (באשכנזית מדוברת)

! דווח למנהל האתר