כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

פרסומת בפייסבוק ושליש גן עדן!

"אני לא ממש יודעת מאיפה אפשר להתחיל.. התחלנו להתכתב וקפצה לו כמו פרסומת בפייסבוק של שליש גן עדן על זוג שהתחתן עם סיפור ממש דומה לשלנו... אני זוכרת שצחקנו בינינו בקטע שזה יהיה מגניב אם זה יקרה גם לנו וגם אנחנו נתחתן ונשלח להם מכתב.."
ספיר ועמרם - הכירו באתר | פורסם: 16/11/20 14:45

לשליש גן עדן היקרים, 

אני לא ממש יודעת מאיפה אפשר להתחיל, נכנסתי לאתר סקפטית. בדיוק סיימתי קשר ורציתי להתחיל משהו חדש כדי להמשיך הלאה, ממש לא בתכנון של חתונה אלא יותר בכיוון להכיר מישהו. ואכן בדיוק התחלתי קשר חדש דרך האתר והוא שלח הודעה. אמרתי לו אז שכרגע זה לא רלוונטי כי אני מדברת עם מישהו אחר ואחזור אליו אם זה יהיה רלוונטי.    

יש לציין שהוא התעקש ושלח הודעות לבדוק מה איתי ואם אפשר לפחות לנסות, אין ספק שזה קנה אותי והחלטתי לתת לזה הזדמנות...

התחלנו להתכתב וקפצה לו כמו פרסומת בפייסבוק של שליש גן עדן על זוג שהתחתן עם סיפור ממש דומה לשלנו... אני זוכרת שצחקנו בינינו בקטע שזה יהיה מגניב אם זה יקרה גם לנו וגם אנחנו נתחתן ונשלח להם מכתב.. ואכן זה בהחלט קרה. :)     

זה היה הרגע שהבנתי שהקב"ה זימן לי את המזל דרך סיפור, דומה לשלי, כדי שאתבונן על התהליך ואתן לנס להתרחש מול עיניי.

והנה אני עכשיו רושמת מכתב לאחר 3 חודשים של נישואין מאושרים ב"ה. מבינה שהאתר עזר לנו למצוא אחד את השני ולהקים בית נאמן בישראל. אז ממש ממש תודה רבה! לא האמנתי אפילו לרגע אחד שאני אהיה בסיטואציה הזו, מודה ומאושרת שזכיתי להכיר דרככם ולהיות נשואה עם אדם שאני כל כך אוהבת.  

תודה, ספיר ועמרם עטיה :)    

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לשליש גן עדן היקרים, 

אני לא ממש יודעת מאיפה אפשר להתחיל, נכנסתי לאתר סקפטית. בדיוק סיימתי קשר ורציתי להתחיל משהו חדש כדי להמשיך הלאה, ממש לא בתכנון של חתונה אלא יותר בכיוון להכיר מישהו. ואכן בדיוק התחלתי קשר חדש דרך האתר והוא שלח הודעה. אמרתי לו אז שכרגע זה לא רלוונטי כי אני מדברת עם מישהו אחר ואחזור אליו אם זה יהיה רלוונטי.    

יש לציין שהוא התעקש ושלח הודעות לבדוק מה איתי ואם אפשר לפחות לנסות, אין ספק שזה קנה אותי והחלטתי לתת לזה הזדמנות...

ספיר ועמרם - הכירו באתר, 16/11/20 14:45
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ואושר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב laugh

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג המאושר .

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, אושר, שמחה, בריאות והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב וכל טובsmiley

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מקסים😊

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג המאושר עד 120 אמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובינין עדעד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ספיר ועמרם, בריאות וחיוכים. תזכרו שכמו בכל עסק מצליח גם זוגיות דורשת השקעה יום יומית, וכמו כן לא לקחת אחד את השניה כמובנים מאליו. כל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ספיר ועמרם, חודש מבורך מאיר ושמח, תזכו לשנים רבות טובות יחד בבריאות ובשלווה

! דווח למנהל האתר

בס'ד.חודש טוב...מואר ומוצלח.המון מזל טוב ואושר עד בלי די לעד.אמן

! דווח למנהל האתר

בינין עדי עד אושר ועושרsmiley

! דווח למנהל האתר

שימשיך תמיד כך ושהאהבה תתחזק 🙏

! דווח למנהל האתר

חודש טוב ומבורך לכם 

! דווח למנהל האתר

מזל טובבב

! דווח למנהל האתר

מזל טובבבב