כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

אהבה ממבט ראשון!

"כתבתי בכרטיס שלי בשליש שאני מאמינה באהבה ממבט ראשון. ומעבר לקלישאה זה פשוט נכון. אם זה זה - יודעים ומרגישים. ואני כבר הרגשתי. התרשמתי ממנו כל כך, אפשר להגיד שכבר בפגישה הראשונה ידעתי שזה הבנאדם שאני רוצה לחיות איתו עד 120.."
חני וחן - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 12/11/20 15:21

אני חני, בת 28, עד לפני שבועיים גרושה עם 3. 

התגרשתי בגיל 24 עם מטען נפשי לא קל. 

נרשמתי לשליש גן עדן שנה בערך אחרי הגירושים.

היו קצת דייטים ואפילו זוגיות קצרה.. אבל שום דבר לא באמת התקדם ואם להגיד את האמת כבר התחלתי לראות את עצמי מסיימת את החיים לבד.

יום אחד סתם מסקרנות ראיתי פרופיל של מישהו גרוש+3. לא יודעת למה זה עניין אותי אבל הרגשתי שיש בו משהו מיוחד.שלחתי הודעה, התכתבנו קצת ועברנו די מהר לוואצאפ. 

כתבתי בכרטיס שלי בשליש שאני מאמינה באהבה ממבט ראשון. ומעבר לקלישאה זה פשוט נכון. אם זה זה - יודעים ומרגישים. ואני כבר הרגשתי. התרשמתי ממנו כל כך, אפשר להגיד שכבר בפגישה הראשונה ידעתי שזה הבנאדם שאני רוצה לחיות איתו עד 120.

יש בינינו כל כך הרבה קווים מקבילים, לי קוראים חני ולו חן - שנינו נקראנו על שם סבתא חנה. לשנינו יש 3 ילדים, שנינו התחתנו והתגרשנו צעירים. ויש לנו ראיה נכונה, מדהימה ומשותפת על איך חיים אמורים להיראות.

אחרי חודשיים של זוגיות עברתי לגור לידו עם הילדים שלי, אחרי כמה חודשים הוא הציע לי נישואים וביום חמישי ב- 22.10.20 התחתנו בשעה טובה.

עולם ההיכרויות הוא עולם ענק ומורכב, אבל העצה הכי טובה שאני יכולה לתת למי שעוד מחפש - זה פשוט לא לאבד את התקווה כי הדברים קורים משמיים. וזה קורה בזמן הכי נכון ומדוייק בעולם.

תודה רבה לשליש גן עדן, אין מילים לתאר את גודל הנס הזה. בקרוב אצל כל הרווקים, הרווקות - והגרושים ;) אמן!!   

חני וחן

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אני חני, בת 28, עד לפני שבועיים גרושה עם 3. 

התגרשתי בגיל 24 עם מטען נפשי לא קל. 

נרשמתי לשליש גן עדן שנה בערך אחרי הגירושים.

היו קצת דייטים ואפילו זוגיות קצרה.. אבל שום דבר לא באמת התקדם ואם להגיד את האמת כבר התחלתי לראות את עצמי מסיימת את החיים לבד.

יום אחד סתם מסקרנות ראיתי פרופיל של מישהו גרוש+3. לא יודעת למה זה עניין אותי אבל הרגשתי שיש בו משהו מיוחד.שלחתי הודעה, התכתבנו קצת ועברנו די מהר לוואצאפ. 

כתבתי בכרטיס שלי בשליש שאני מאמינה באהבה ממבט ראשון. ומעבר לקלישאה זה פשוט נכון. אם זה זה - יודעים ומרגישים. ואני כבר הרגשתי. התרשמתי ממנו כל כך, אפשר להגיד שכבר בפגישה הראשונה ידעתי שזה הבנאדם שאני רוצה לחיות איתו עד 120.

יש בינינו כל כך הרבה קווים מקבילים, לי קוראים חני ולו חן - שנינו נקראנו על שם סבתא חנה. לשנינו יש 3 ילדים, שנינו התחתנו והתגרשנו צעירים. ויש לנו ראיה נכונה, מדהימה ומשותפת על איך חיים אמורים להיראות.

אחרי חודשיים של זוגיות עברתי לגור לידו עם הילדים שלי, אחרי כמה חודשים הוא הציע לי נישואים וביום חמישי ב- 22.10.20 התחתנו בשעה טובה.

עולם ההיכרויות הוא עולם ענק ומורכב, אבל העצה הכי טובה שאני יכולה לתת למי שעוד מחפש - זה פשוט לא לאבד את התקווה כי הדברים קורים משמיים. וזה קורה בזמן הכי נכון ומדוייק בעולם.

תודה רבה לשליש גן עדן, אין מילים לתאר את גודל הנס הזה. בקרוב אצל כל הרווקים, הרווקות - והגרושים ;) אמן!!   

חני וחן

חני וחן - הכירו בשליש גן עדן, 12/11/20 15:21
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב....למרות שאני גרוש כבר שנה ועדיין בחיפושים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב🎈🎈🎈🎈

! דווח למנהל האתר

מזל טוב🌷🌷🌷

! דווח למנהל האתר

מזל טוב. בשעה טובה. 

! דווח למנהל האתר

מזל.   טוב.   אושר.  ועושר.    מנחם.   מהאתר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! 

! דווח למנהל האתר

מרגש ומשמח ! מזל טוב !!!!

! דווח למנהל האתר

ממש מרגש..

תמשיכו ככה חברים יקרים שלי 😉..

! דווח למנהל האתר

מזל טוב עד 120 המון אהבה בריאות ואושר 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , שיהא הבניין עדיי עד

! דווח למנהל האתר

Shalom Chanee &Chane- I also believe in LOVE AT FIRST SIGHT- what they call in the Holy Tongue- MITZEEYAT CHANE. MAZAL TOVE, gedalia

! דווח למנהל האתר

מזל טוב.

! דווח למנהל האתר

ימזלטוביםheart

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בקרוב לי

! דווח למנהל האתר

לזוג הצעיר והיפה מזל טוב,

מאחלת שההתחלה החדשה שלכם תהיה בנויה לתלפיות,

על בסיס יציב ואיתן של נסיונות החיים שלכם ,

בזוגיות משתפת וחברית ומאפשרת,

חום, אהבה ונתינה הדדית

וצמיחה משותפת ואישית ומשפחתית.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב חני וחן, שזאת תהיה התחלה טובה ושמחה עבורכם לחיים מבורכים ונעימים יחד עד 120 ולהרבה נחת מילדיכם, בשלום ובשלווה. 

! דווח למנהל האתר