כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

מה אפשר עוד להציע?

"מה אפשר עוד להציע למישהו שיצא כל כך הרבה? שניסה הכל? שהתעייף מדייטים כושלים אך לא נתן לייאוש לשלוט?.. משנה לשנה הקושי גבר, החברה שמסתכלת ומעירה, והרצון העז האישי שלנו למצוא את האדם המתאים בשבילנו, לאהוב, לחיות ביחד.."
מאיר ואביטל - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 01/11/20 18:15

צוות שליש גן עדן היקרים,

תודה רבה על האתר הנפלא שיש לכם! תודה רבה על שעזרתם במציאת זיווגינו! תודה רבה על כך. ששמחתם בשמחתנו ועזרתם בדרך לחתונה.

קצת עלינו..👩‍❤️‍👨 אנחנו כבר שנים בתחום הדייטים, יצאנו המון, הרגשנו שניסינו הכל, השקענו, ניסינו להכיר בהמון דרכים, אך שנים שלא הצלחנו למצוא את זיווגינו.

מה אפשר עוד להציע למישהו שיצא כ"כ הרבה? שניסה הכל? שהתעייף מדייטים כושלים אך לא נתן לייאוש לשלוט? ככה אנחנו הרגשנו. משנה לשנה הקושי גבר, החברה שמסתכלת ומעירה, והרצון העז האישי שלנו למצוא את האדם המתאים בשבילנו, לאהוב, לחיות ביחד. ב"ה שנינו טיפוסים חזקים, מלומדים, עובדים ועם כל זה שנים שלא הצלחנו למצוא.

אביטל: אחד הדברים שלמדתי בניסיון הזה של הזיווג, כמה אני חדורת מטרה להצלחה (היו לי משברים אך כשקמתי המשכתי לנסות, לא הסכמתי לוותר) אמרתי אם אני לא מנסה אני מפחיתה את הסיכוי להצלחה, אך אם אני מנסה הסיכוי שלי גדל ומקסימום לומדת עוד משהו מעוד בחור או על החיים.😉

ב"ה שאני עכשיו אחרי החתונה יכולה להגיד שהצלחתי! שמשמים רחמו עלי ונתנו לי את מאיר המדהים! כמובן שזוגיות זאת עבודה, אך הוא מקסים ואנחנו בונים את הזוגיות שלנו. אני רוצה להגיד לכל מי שקורא את זה, שההצלחה לא באה לכולם בקלות, לי היא לא באה בקלות, אבל אחרי השקעה רבה ותפילות בלי סוף קיבלתי יהלום. היו לי שלבים ששאלתי את עצמי 'מה אני לא מצליחה להבין אצל גברים' פשוט לא ידעתי עד כמה אנחנו הנשים והגברים שונים, פער בתפיסה. קראתי המון ספרים ושמעתי הרבה סרטונים והלכתי ליועצת זוגיות כדי להבין יותר לעומק איפה הטעות שאני לא מצליחה להבין והתחלתי להבין. 

ב"ה לפני שנתיים הכרנו מאיר ואני, זה היה אחרי היום הולדת שלי, הייתי מיואשת והחלטתי לפרסם את התמונה שלי כציבורית (מה שאף פעם לא אהבתי) הראתי לחברה את התמונה והיא אמרה שהיא לא מחמיאה והייתי בטוחה שהיא יפה, היא צילמה אותי ומאז היו לי הרבה יותר פניות חיוביות.

מאיר היה ביניהם. דיברנו קצת ונפגשנו, היה נחמד בפגישה, היה בו משהו שרציתי להכיר אותו עוד, אהבתי את העדינות שבו. לאחר זמן שיצאנו אני קיבלתי את ההחלטה שזהו אני מתחתנת איתו, אך לו עוד לקח זמן.. בסוף הוא הציע ובגדול! עשה לי הפקה שלמה מדהימה! 🥳

הניסיונות המשיכו והגיעה הקורונה, שבוע לפני החתונה סגרו הכל, נאלצנו לדחות, כאן כבר נשברתי כבר לא הייתי בטוחה שזה יקרה, אחרי כ"כ שנים של המתנה ועכשיו עוד הקורונה? לא האמנתי שזה קורה לי, אבל ב"ה בסוף התחתנו, הייתה לנו חתונה מושלמת! לפעמים אני עוד לא מאמינה שזה קרה, לקבל משהו אחרי שנים של ציפיה זאת מתנה, למשפחה אמרתי שאני נס מהלך, שאם אצלי זה הצליח, שאחרים ימשיכו לנסות. ב"ה מאיר מקסים!🤩

מאיר: הסיפור שלי התחיל עם האתר עוד מימים שהאתר עוד היה בחיתוליו..יצאתי עם כמות נכבדת של בחורות מהאתר אך תמיד זה הסתיים אחרי תקופה מסוימת. היו כמובן רגעי משבר, אך עם אמונה חזקה בבורא היקום שגם אני אמצא את זיווגי!

כך חלפו להם השנים והמשכתי לצאת ולא נשברתי. עד שהכרתי את אביטל המדהימה! באמת עליה אפשר לומר ממש אשת חיל! ואופס בהצעת הנישואין גם השיר "אשת חיל" התנגן ברקע ☺בפגישה הראשונה הייתה פגישה מוצלחת ב"ה ולאחר מכן התחילו הבלבלות וההתלבטויות. התחילו המחשבות שאולי זה יותר מדיי טוב. אבל לאחר כמה חודשים התארסנו ואז התחילה הקורונה... יום לפני החינה ושבוע לפני החתונה סגרו את כל המדינה ואני יודע שככה אני לא מסוגל להתחתן...

לאחר שפתחו את המשק התחתנו מהר כדי שלא יסגרו שוב ואני הייתי במחשבות שהם עלולים לסגור את המשק שוב לפני החתונה... ב"ה שהחינה והחתונה עברו בשלום וב"ה היום אנחנו נשואים 4.5 חודשים. 

מכל הלב מאחלים לכולכם הצלחה!🥰 ולאתר שליש גן עדן, תודה רבה שעזרתם לנו להכיר את זיווגנו!👩‍❤️‍👨

האתר שלכם היה לנו הכי נוח לתפעול, התאים לנו מבחינה דתית על כך שאתם בודקים את התמונות שמפורסמות, לסוג האנשים שחיפשנו מבחינה דתית. על כך שאתם מסירים מי שלא מתאים ונותנים מענה חם ולבבי, תודה על ששמחתם בשמחתנו, תודה על העזרה במציאת הספקים, מאחלים שתמשיכו להצליח ולשמח הרבה זוגות.

מכל הלב,💖 מאיר ואביטל!

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

צוות שליש גן עדן היקרים,

תודה רבה על האתר הנפלא שיש לכם! תודה רבה על שעזרתם במציאת זיווגינו! תודה רבה על כך. ששמחתם בשמחתנו ועזרתם בדרך לחתונה.

קצת עלינו..👩‍❤️‍👨 אנחנו כבר שנים בתחום הדייטים, יצאנו המון, הרגשנו שניסינו הכל, השקענו, ניסינו להכיר בהמון דרכים, אך שנים שלא הצלחנו למצוא את זיווגינו.

מה אפשר עוד להציע למישהו שיצא כ"כ הרבה? שניסה הכל? שהתעייף מדייטים כושלים אך לא נתן לייאוש לשלוט? ככה אנחנו הרגשנו. משנה לשנה הקושי גבר, החברה שמסתכלת ומעירה, והרצון העז האישי שלנו למצוא את האדם המתאים בשבילנו, לאהוב, לחיות ביחד. ב"ה שנינו טיפוסים חזקים, מלומדים, עובדים ועם כל זה שנים שלא הצלחנו למצוא.

מאיר ואביטל - הכירו בשליש גן עדן, 01/11/20 18:15
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

היי כיף לשמוע :) הרבה הרבה מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר

אשריכם,  זכיתם!!! מזל טוב!! 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב :) כיף אתכם, הרפתקאות..

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מאיר ואביטל, בריאות וחיוכים. תזכרו שכמו בכל עסק מצליח, גם זוגיות מצליחה דורשת עבודה יום יומית, וכמו כן לא לקחת אחד את השניה כמובנים מאליו. כל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב🌹🌹

! דווח למנהל האתר

יואוו מזל טוב❤

בקרוב אצל כולם פה🙏

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יקרים ואהובים😍

! דווח למנהל האתר

קבלו ממני המון המון מזל טובים, שכל מה שתרצו יתגשם 😉..

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב בעה בנין עדי עד 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב עושר ואשר רק בשעה טובה שתזכו להקיים בית נאמן ושמח בישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב עושר ואשר רק בשעה טובה שתזכו להקיים בית נאמן ושמח בישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והרבה שמחה ואושר 🙂

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מרגשים !! המון מזל טוב !! 💗💗