כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

שנה חדשה, שליש גן עדן חדש!

"ראיתי את קארינה באתר.. בערב נפגשנו, חיכיתי לה למטה כמו שקבענו. מהרגע שראיתי אותה ידעתי שזה זה!! פתחתי לה את הדלת. לא רק של האוטו. את הדלת לחיים שלי. אמרתי לה בסוף הערב שאני איתה באש ובמים"
תמיר וקארינה - הכירו באתר | פורסם: 15/09/20 09:37

לצוות שליש גן עדן,  

רציתי להודות לכם, על חיבור מיוחד, שנוצר בזכות האתר שלכם. לא האמנתי שדרך אפליקציית הכרויות אמצא כזאת אהבה. משני אנשים זרים נהפכנו לזוג יונים. היום שהכרנו, הוא רגע כל כך חשוב ומשמעותי, לעולם לא אשכח אותו, חיכיתי לו כל כך הרבה שנים.

ראיתי את קארינה באתר, שלחתי לה הודעה וחיכיתי שתענה. השיחה זרמה והחלטנו להפגש. יצאנו בתחילת החורף, היה זה יום בהיר של שמש, הרגשתי משהו אחר באוויר, ידעתי שבסוף היום כבר לא אהיה אותו אדם.. הרגשתי שהחיים הולכים להשתנות..  

בערב נפגשנו, חיכיתי לה למטה כמו שקבענו. מהרגע שראיתי אותה ידעתי שזה זה!! פתחתי לה את הדלת. לא רק של האוטו. את הדלת לחיים שלי. אמרתי לה בסוף הערב שאני איתה באש ובמים. ואני מקבל אותה איך שהיא ואוהב אותה בלי תנאים. משם הכל הלך חלק. חיינו ולמדנו להכיר לעומק להכיל לשמוח, לשתף ולאהוב.  

קארינה היקרה היא כל עולמי, ואיתה ייחלתי לבנות בית. הצעתי לה נישואין. וב-11/9/2019, י"א אלול, כבר עמדנו תחת חופה וקידושין. כולם באו אלינו, המשפחות, החברים. לחגוג לנו את היום המיוחד הזה.  היום לאחר שנה של נישואין, לאחר שהקמנו בית נאמן בישראל, אני מאחל לנו עוד שנים רבות של אושר יחדיו ומבטיח שאעשה הכל כדי לעמוד בזה.  

ולכל מי שנמצא באתר, ועדיין מחפש, תדעו שהחיים יכולים להשתנות בין רגע, וזכייה בפיס יכולה להתרחש, אם רק תפתחו את הלב.   

שנה טובה ומתוקה.  

מאחלים תמיר וקארינה אלון!  

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן,  

רציתי להודות לכם, על חיבור מיוחד, שנוצר בזכות האתר שלכם. לא האמנתי שדרך אפליקציית הכרויות אמצא כזאת אהבה. משני אנשים זרים נהפכנו לזוג יונים. היום שהכרנו, הוא רגע כל כך חשוב ומשמעותי, לעולם לא אשכח אותו, חיכיתי לו כל כך הרבה שנים.

ראיתי את קארינה באתר, שלחתי לה הודעה וחיכיתי שתענה. השיחה זרמה והחלטנו להפגש. יצאנו בתחילת החורף, היה זה יום בהיר של שמש, הרגשתי משהו אחר באוויר, ידעתי שבסוף היום כבר לא אהיה אותו אדם.. הרגשתי שהחיים הולכים להשתנות..  

תמיר וקארינה - הכירו באתר, 15/09/20 09:37
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב!! זוג מקסים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, מקסימים.שתמיד תהיו מאושרים ושיהיה לכם הרבה נחת 🙌💟

! דווח למנהל האתר

מזל טוב קארינה ותמיר, בריאות וחיוכים. תמיר, איזו כתיבה מופלאה וכישרון נדיר של ביטוי עצמי. כל הכבוד. תזכרו תמיד שכמו בכל עסק מצליח גם זוגיות פורחת דורשת עבודה יום יומית. כל טוב.  יוסי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לקארינה ותמיר זוג יפיפיה שיהיה לכם בהצלחה תקימו ביחד בית לתיפארת😁

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 🥳🥳

! דווח למנהל האתר

מזל טוב :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב נשמות אור ברכה והצלחה שנה מתוקתוקה 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!!🎉🎉🎉🎉

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בניין עדי עד אמן כן יהי רצון

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב וחיים טובים ומתוקים אמן.

! דווח למנהל האתר

בניין עדי עד חיים טובים ומאושרים ושיהיה לכם רק טוב ושתצליח בכל החיים

! דווח למנהל האתר

בשעה טובה ומוצלחת לזוג המאושרר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב...בהחלט זה משמח ומרגש כשמצליחים 

! דווח למנהל האתר

מזלטוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב קארינה ותמיר! תזכו לשנים רבות שמחות ובריאות יחד ולברכה תמידית בבית שהקמתם. תודה על השיתוף והעידוד.

שנה טובה ומתוקה, חני

! דווח למנהל האתר