כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

חתונת מרפסות בצל הקורונה!

"יום החתונה שלנו נפל בשיא תקופת הקורונה, סגר במדינה עקב מגפה עולמית שאיש לא יודע איך ומתי תיגמר, אבל לנו לא היה ספק שגם עם מניין של עשרה אנשים אנחנו מתחתנים!"
מירי ואבי - הכירו באתר | פורסם: 04/08/20 16:15

"צוות שליש גן עדן היקר,

שנים שחיפשנו, שנים שקיווינו, שנים שהתפללנו לזיווג הטוב וההגון שלנו, שנים של ציפייה ורצון עז למצוא את החצי השני שלנו הסתיימו להן בזכותכם!

ניסינו בכל דרך שהיא, דרך משפחה, חברים וכל מדיה אפשרית, ולבסוף בזכות אמונה גדולה ותפילות רבות מצאנו את שאהבה נפשנו.

החיבור בינינו קרה די מהר, הכרנו, התאהבנו וב"ה תוך פחות משנה זכינו להתחתן.

יום החתונה שלנו נפל בשיא תקופת הקורונה, סגר במדינה עקב מגפה עולמית שאיש לא יודע איך ומתי תיגמר, אבל לנו לא היה ספק שגם עם מניין של עשרה אנשים אנחנו מתחתנים!"

>> מטורף: עשרות רבות של זוגות שהכירו ב שליש גן עדן בפוסט פייסבוק אחד :)

בריאיון השבוע ל"ישראל היום" מספרת מירי : "גיסתי העלתה את החופה בפייסבוק לייב, וכל המשפחה והחברים צפו בשידור חי. כולם התרגשו. הם אמרו שזו היתה החתונה הכי מרגשת שהם היו בה. אפילו אנשים שאני לא מכירה וראו את החתונה בפייסבוק, שלחו לי הודעות שהם מאוד התרגשו".

היא גם מספרת כי "זה היה הרעיון של דוד שלי ובת דודה שלי. הם אמרו לנו שאפשר לערוך חתונה בגן שעשועים בשכונה. מסביב יש הרבה בניינים עם מרפסות והרעיון היה שבני דודים ודודים שלא יכולים להגיע לחתונה בגלל המגבלות, יראו את החתונה מרחוק וככה יוכלו לבוא יותר אנשים. הבנתי שזה המצב ושצריך להוציא את המיטב".

"אז נכון, לא זכינו לחגוג חתונה מפוארת באולם, לא זכינו לחתונה גדולה כמו שתכננו וייחלנו יחד עם כל המשפחה המורחבת והחברים האהובים שלנו, אבל לאורך כל הדרך ידענו את הדבר החשוב מכל והוא שב"ה זכינו האחד בשניה וצפויים לנו חיים טובים ומאושרים יחד מלאים באהבה גדולה❤❤

המסר שלנו לכל הרווקים והרווקות הוא "אין ייאוש בעולם כלל"!! תנו הזדמנות, אל תשללו, גם אם אתם סקפטיים, תפתחו את הלב ותאמינו שגם אתם תזכו לאושר גדול!

אין לנו מילים לתאר כמה אנחנו מודים לכם, צוות שליש גן עדן היקר, על כל הטוב והאושר שזכינו לו, תמשיכו בדרככם הנפלאה ותזכו תמיד לברכה והצלחה!"

מירי ואבי דיין

#לעוד כתבות איכותיות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

"צוות שליש גן עדן היקר,

שנים שחיפשנו, שנים שקיווינו, שנים שהתפללנו לזיווג הטוב וההגון שלנו, שנים של ציפייה ורצון עז למצוא את החצי השני שלנו הסתיימו להן בזכותכם!

ניסינו בכל דרך שהיא, דרך משפחה, חברים וכל מדיה אפשרית, ולבסוף בזכות אמונה גדולה ותפילות רבות מצאנו את שאהבה נפשנו.

החיבור בינינו קרה די מהר, הכרנו, התאהבנו וב"ה תוך פחות משנה זכינו להתחתן.

יום החתונה שלנו נפל בשיא תקופת הקורונה, סגר במדינה עקב מגפה עולמית שאיש לא יודע איך ומתי תיגמר, אבל לנו לא היה ספק שגם עם מניין של עשרה אנשים אנחנו מתחתנים!"

>> מטורף: עשרות רבות של זוגות שהכירו ב שליש גן עדן בפוסט פייסבוק אחד :)

בריאיון השבוע ל"ישראל היום" מספרת מירי : "גיסתי העלתה את החופה בפייסבוק לייב, וכל המשפחה והחברים צפו בשידור חי. כולם התרגשו. הם אמרו שזו היתה החתונה הכי מרגשת שהם היו בה. אפילו אנשים שאני לא מכירה וראו את החתונה בפייסבוק, שלחו לי הודעות שהם מאוד התרגשו".

היא גם מספרת כי "זה היה הרעיון של דוד שלי ובת דודה שלי. הם אמרו לנו שאפשר לערוך חתונה בגן שעשועים בשכונה. מסביב יש הרבה בניינים עם מרפסות והרעיון היה שבני דודים ודודים שלא יכולים להגיע לחתונה בגלל המגבלות, יראו את החתונה מרחוק וככה יוכלו לבוא יותר אנשים. הבנתי שזה המצב ושצריך להוציא את המיטב".

מירי ואבי - הכירו באתר, 04/08/20 16:15
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב ומבורך בעז"ה! וואו גיבורים ב"'ה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב  

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב .

שתזכו להקים בית על עדני התורה והיראה, שלום בית ,אהבה ואחווה שתמיד תשרה בניכם .

אמןןן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב למירי ואבי דיין, בריאות וחיוכים. תזכרו שכמו בכול חברה מצליחה, גם זוגיות דורשת עבודה יום יומית ושאף פעם לא תיקחו את עצמכם כמובנים מאליו. כול טוב.  יוסי

! דווח למנהל האתר

סיפור נפלא ומרגש מכול הבחינות !

מזל טוב, שפע ברכות ומיטב האיחולים !

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתזכו להקים בית כשר בישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובשעה טובה חיים טובים ומאושרים ולכול הבודדים והבודדות בקרוב

אצלכם

! דווח למנהל האתר

אתם מהממים :) מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בניין עדי עד אמן כן יהי רצון

! דווח למנהל האתר

מזל טוב תשמרו תהרת משפחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מירי ואבי, שמעתי וראיתי הרבה זוגות שהתחתנו דרך אתר שליש גן עדן טו' באב שמח ובקרוב אצל כל הרווקים ורווקות שיעמדו מתחת לחופה וקידושין במהרה ועוד היום ימצאו את זיווגם כמוכם :)

! דווח למנהל האתר

המון המון המון מזל טוב שתחיו חיים טובים ומאושרים על אדני התורה והיראה 

! דווח למנהל האתר

איזה טוב ה' .. כמה כיף לשמוע 

בסוף זה מגיע..שיהיה בניין עדי עד אושר בריאות וחיים טובים מזל טוב:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר ועושר ובהצלחה לכולם.

! דווח למנהל האתר

מזל  טוב בהצלחה  בעה  אושר  ועושר  ילדים  בריאים  

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, אושר, בריאות ושמחה 👰

! דווח למנהל האתר

מזל טוב...👰

! דווח למנהל האתר

שאו ברכה והצלחה בדרכיכם החדשה.

! דווח למנהל האתר

לחיים ולשולם.