כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > רמת הגולן-באר שבע, מה הסיכוי?!

"אני מהגולן ואהרון מבאר שבע. מה הסיכוי?!.. שנינו כבר היינו למודי דייטים וחיפשנו מישהו שיהיה מתאים בול, אחרת זה סתם בזבוז זמן. איכשהו אהרון החליט בסוף לשלוח הודעה.. אם לא שליש גן עדן, בחיים לא היינו מכירים"
עדיה ואהרון - הכירו באתר | פורסם: 14/05/20 15:03

אחרי שיצאנו כבר תקופה והקשר התחזק, אהרון גילה לי שהוא ראה את הכרטיס שלי כבר לפני שנתיים אבל כשהוא קלט שאני גרה כ"כ רחוק הוא ויתר על הרעיון. אם לא שליש גן עדן, בחיים לא היינו מכירים. אני מהגולן ואהרון מבאר שבע. מה הסיכוי?!

שנינו כבר היינו למודי דייטים וחיפשנו מישהו שיהיה מתאים בול, אחרת זה סתם בזבוז זמן. איכשהו אהרון החליט בסוף לשלוח הודעה וכבר בסיום הדייט הראשון שאלתי אותו אם הוא רוצה להמשיך כי אם לא אז אין לי כוח לחכות להודעה של הבוקר..

למזלי, הוא ענה שכן וככה במשך 5 חודשים בנינו את הקשר שלנו מדרגה אחרי מדרגה, בצורה הכי טובה שיכולה להיות, ככה שלפני ההצעה המצב היה על 2 אופציות - או שמתחתנים או שמחכים עם זה קצת... וכבר לא יכלנו לחכות :)

אז לפני 5 חודשים התחתנו, וב"ה ממשיכים לעבוד על הקשר וזוכים לראות הצלחה ולחיות בכיף :) אז תודה לכם שליש גן עדן על הפלטפורמה, ששנינו לא חשבנו שייצא משהו אבל המציאות הראתה אחרת. מי ייתן ועוד זוגות לא יתייאשו וימצאו את זיווגם בקרוב!

בהרבה הערכה, אהרון ועדיה

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אחרי שיצאנו כבר תקופה והקשר התחזק, אהרון גילה לי שהוא ראה את הכרטיס שלי כבר לפני שנתיים אבל כשהוא קלט שאני גרה כ"כ רחוק הוא ויתר על הרעיון. אם לא שליש גן עדן, בחיים לא היינו מכירים. אני מהגולן ואהרון מבאר שבע. מה הסיכוי?!

שנינו כבר היינו למודי דייטים וחיפשנו מישהו שיהיה מתאים בול, אחרת זה סתם בזבוז זמן. איכשהו אהרון החליט בסוף לשלוח הודעה וכבר בסיום הדייט הראשון שאלתי אותו אם הוא רוצה להמשיך כי אם לא אז אין לי כוח לחכות להודעה של הבוקר..

למזלי, הוא ענה שכן וככה במשך 5 חודשים בנינו את הקשר שלנו מדרגה אחרי מדרגה, בצורה הכי טובה שיכולה להיות, ככה שלפני ההצעה המצב היה על 2 אופציות - או שמתחתנים או שמחכים עם זה קצת... וכבר לא יכלנו לחכות :)

עדיה ואהרון - הכירו באתר, 14/05/20 15:03
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב. תהין מאושרים לעד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה הצלחה בחיים המשוטפים הרבה אושר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב תחיו בגולן עים הטבע הממקסים הילדים ייצאו עוד יותר מדהימים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב.

שתזכו להקים בית לתפארת עם ישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טןב והצלחה בדרך הטובה   

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ומבורך בעז"ה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג החדש

! דווח למנהל האתר

איזה כיף לשמוע המון מזל טוב..לא סתם אומרים שאין מרחק באהבה.אם רוצים הכל אפשר המון הצלחה(:

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר והצלחה בחיים

! דווח למנהל האתר