כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > מרגישים את הקסם!

"הפגישה הראשונה הייתה בעלת קסם מיוחד, שהבהירה בצורה חד משמעית, שמצאנו אחד את השני, ושמדובר בזיווג משמיים. אחרי 9 חודשים בדיוק עמדנו יחד מתחת לחופה!"
אושרי ועומרי - הכירו באתר | פורסם: 03/05/20 16:04

את ההחלטה להירשם לשליש גן עדן, קיבלתי מתוך זה שחיפשתי להכיר מישהו בעל זיקה דתית מסוימת כמו שלי... ולא היה לזה מענה באתרים אחרים. נרשמתי לאתר וקיבלתי הודעה מיוחדת, ההודעה של עומרי. הוא כתב לי שקרא את מה שכתבתי על עצמי, ומאוד התחבר, שהוא חושב שיש בינינו הרבה דברים משותפים ושהוא באמת ישמח להכיר. רק מלקרוא את הפרופיל שלו, הבנתי שמדובר באדם מיוחד, שאני בהחלט רוצה ליצור איתו קשר. התחלנו לדבר בטלפון והיה חיבור כאילו אנחנו כבר מכירים שנים!

אחרי יומיים החלטנו להיפגש.. הפגישה הראשונה הייתה בעלת קסם מיוחד, שהבהירה בצורה חד משמעית, שמצאנו אחד את השני, ושמדובר בזיווג משמיים. אחרי 9 חודשים בדיוק עמדנו יחד מתחת לחופה! מאושרים ושמחים שניתנה לנו ההזדמנות להכיר בצורה כל כך שלמה ובריאה. ללא משחקים, ללא ניחושים, וללא אגו. קיבלנו במתנה את ההזדמנות לאהוב ולמצוא אחד בשני את מה שתמיד חיפשנו במקומות אחרים, אך ללא הצלחה.

שנינו מאוד מודים לשליש גן עדן על החיבור בינינו, ושדרכו הצלחנו למצוא את מה שתמיד רצינו. כי היום למצוא זוגיות טובה ואוהבת, זה לא קל... אבל כשיש אתר שמרכז בתוכו אנשים איכותיים, שמחפשים את אותו הדבר כמוך, זה הופך את החיפוש להרבה יותר נעים. שנזכה לעוד המון שנות נישואים מאושרות, ואנו מאחלים לכל אחת ואחד למצוא את הזיווג שלכם בעולם הזה.

מאיתנו באהבה רבה, אושרי ועומרי דוידי  

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

את ההחלטה להירשם לשליש גן עדן, קיבלתי מתוך זה שחיפשתי להכיר מישהו בעל זיקה דתית מסוימת כמו שלי... ולא היה לזה מענה באתרים אחרים. נרשמתי לאתר וקיבלתי הודעה מיוחדת, ההודעה של עומרי. הוא כתב לי שקרא את מה שכתבתי על עצמי, ומאוד התחבר, שהוא חושב שיש בינינו הרבה דברים משותפים ושהוא באמת ישמח להכיר. רק מלקרוא את הפרופיל שלו, הבנתי שמדובר באדם מיוחד, שאני בהחלט רוצה ליצור איתו קשר. התחלנו לדבר בטלפון והיה חיבור כאילו אנחנו כבר מכירים שנים!

אושרי ועומרי - הכירו באתר, 03/05/20 16:04
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב אושרי ועומרי, בריאות וחיוכים. תזכרו שכמו בכל עסק מצליח, גם זוגיות דורשת עבודה יום יומית וגם, אף פעם לא לקחת אותה כמובנת מאליה. כל טוב.  יוסי

! דווח למנהל האתר

תישמחו מיכול רגע 2 שהם אחד

! דווח למנהל האתר

וואוו המון מזל טוב

אושר ונחת 

והמון זיווגים הגונים

! דווח למנהל האתר

נזל טוב והרבה חיים טובים

! דווח למנהל האתר

שפע ברכות !!!! 

זוגיות מוצלחת ולאורך זמן !!!

! דווח למנהל האתר