כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > "הלכתי עם הלב"

"כל השיחה שלנו מאד זרמה, ובפגישה איתו הבטחתי לעצמי שאני באה בידיעה להנות מהדייט ולא חושבת יותר מידי, וכך היה! הרגשתי הכי משוחררת וקלילה, לא שפטתי והלכתי עם הלב.."
הדר ואלעד - הכירו באתר | פורסם: 12/04/20 12:38

את אלעד הכרתי לפני שנתיים וקצת ממש פה באתר. הייתי סקפטית לגבי האתר, כי דיברתי עם המון בחורים, ויצאתי להמון דייטים, ראיתי שלא יוצא מזה כלום, ואולי המקום הזה לא בשבילי. עד שאלעד שלח הודעה.

כל השיחה שלנו מאד זרמה, ובפגישה איתו הבטחתי לעצמי שאני באה בידיעה להנות מהדייט ולא חושבת יותר מידי, וכך היה! הרגשתי הכי משוחררת וקלילה, לא שפטתי והלכתי עם הלב.

היום אנחנו נשואים 5 חודשים, ואני יכולה להגיד שזכיתי! זכיתי בבן זוג מדהים, רגיש ואכפתי. שמילותיי קטנות כדי לתאר את אופיו. עשו השתדלות, בטוחה שזה קרוב!

הדר ואלעד

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

את אלעד הכרתי לפני שנתיים וקצת ממש פה באתר. הייתי סקפטית לגבי האתר, כי דיברתי עם המון בחורים, ויצאתי להמון דייטים, ראיתי שלא יוצא מזה כלום, ואולי המקום הזה לא בשבילי. עד שאלעד שלח הודעה.

כל השיחה שלנו מאד זרמה, ובפגישה איתו הבטחתי לעצמי שאני באה בידיעה להנות מהדייט ולא חושבת יותר מידי, וכך היה! הרגשתי הכי משוחררת וקלילה, לא שפטתי והלכתי עם הלב.

היום אנחנו נשואים 5 חודשים, ואני יכולה להגיד שזכיתי! זכיתי בבן זוג מדהים, רגיש ואכפתי. שמילותיי קטנות כדי לתאר את אופיו. עשו השתדלות, בטוחה שזה קרוב!

הדר ואלעד

הדר ואלעד - הכירו באתר, 12/04/20 12:38
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

אפשר לקבל את בעלי האמיתי משרש נשמתי

! דווח למנהל האתר

מתוקים!! מזל טוב 

בקרוב אצל כל הרווקים והרווקות 

! דווח למנהל האתר

מזללל טוב ,אושר,בריאות איתנה ,ברכה והצלחה בע"ה(:

! דווח למנהל האתר

מזל טוב להדר ואלעד, בריאות וחיוכים. תזכרו שכמו בכל עסק מצליח, נדרשת עבודה יום יומית ולדעת לא לקחת את מערכת היחסים ביניכם כמובנת מאליה. בהצלחה.  יוסי

! דווח למנהל האתר

מתוקיים !!! מזל טוב אושר בריאות וחיים טובים. חג שמח לכם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג היקר, מאחלת 

שיהא הבניין עדיי עד, אמן!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!! בקרוב אצלי...😉

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!! אושר ועושר 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!! אושר ועושר!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הדר וגלעד, זכית במתנה יקרת ערך  של בן זוג עם מידות טובות. תבורכו בבריאות, בשמחה ושהאלוקים ימלא כל משאלות לבכם לטובה. מועדים לשמחה 🌷

! דווח למנהל האתר

מזל טוב חיים מאושרים 💐

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שפע בריאות אושר פרנסה ואהבה🌹🌹🌹

! דווח למנהל האתר