כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > לקראת פורים, תמיד בשמחה :)

"לא להתייאש, להמשיך לנסות, לעשות את מירב השתדלות מהצד שלכם, והקב''ה כבר יסדר את הכל. תמשיכו את השגרה שלכם, והכי חשוב תהיו תמיד בשמחה, כי שמחה תביא שמחה, בקרוב אצלכם :)"
אורית ודוד - הכירו באתר | פורסם: 08/03/20 15:59

לכבוד אתר שליש גן עדן המהולל תודה רבה על עוד שידוך מוצלח.

בחיים אני ובעלי לא האמנו שנמצא זה את זו באתר, היינו מאוד סקפטיים אבל בכל זאת המשכנו ולא ויתרנו. לשנינו היה חיפוש ארוך ומייגע של מלא פגיעות ואכזבות, לדוד היה מנוי שעמד להיגמר ואני נתתי לאתר הזדמנות אחרונה של שבוע שאני באמת מנסה שוב לפני שאני סוגרת את הכרטיס, והקב''ה הכל יכול סייע לנו ב''ה למצוא זה את זו, ומאז כל השאר היסטוריה :)

אנחנו רוצים לומר לכל הרווקים והרווקות, לא להתייאש, להמשיך לנסות, לעשות את מירב השתדלות מהצד שלכם, והקב''ה כבר יסדר את הכל. תמשיכו את השגרה שלכם, והכי חשוב תהיו תמיד בשמחה, כי שמחה תביא שמחה, בקרוב אצלכם :)" אורית ודוד

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לכבוד אתר שליש גן עדן המהולל תודה רבה על עוד שידוך מוצלח.

בחיים אני ובעלי לא האמנו שנמצא זה את זו באתר, היינו מאוד סקפטיים אבל בכל זאת המשכנו ולא ויתרנו. לשנינו היה חיפוש ארוך ומייגע של מלא פגיעות ואכזבות, לדוד היה מנוי שעמד להיגמר ואני נתתי לאתר הזדמנות אחרונה של שבוע שאני באמת מנסה שוב לפני שאני סוגרת את הכרטיס, והקב''ה הכל יכול סייע לנו ב''ה למצוא זה את זו, ומאז כל השאר היסטוריה :)

אורית ודוד - הכירו באתר, 08/03/20 15:59
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב  

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לאורית ודוד, בריאות וחיוכים. תזכרו שכמו בכול עסק מצליח, גם זוגיות מצליחה דורשת עבודה יום יומית, וכמו כן אף פעם לא לקחת את בת או בן הזוג כמובנים מאליהם. כול טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

מהממים ❤ מזל טוב ❤ בניין עדי עד 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב . מאחלת לכם הצלחה בדרככם המשותפת.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב♥️

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אורית ודוד ותודה על המילים הטובות. תזכו לחיים שמחים ונעימים יחד ופורים שמח 🎉

! דווח למנהל האתר

מזל טובבב

! דווח למנהל האתר

מהממיםםם

! דווח למנהל האתר

שתזכו להקים בית מלא חום ואהבה !

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ומבורך בעז"ה יתברך!

! דווח למנהל האתר