הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

נבחרי הציבור על זוגיות ואהבה!

אז.. לכבוד יום המשפחה - נבחרי הציבור עסוקים גם בחיבור, זוגיות ואהבה :) איילת שקד, יועז הנדל, ושר הכלכלה- אלי כהן, על הדרך שלהם בהיכרות, ועם טיפ מנצח לזוגיות מוצלחת!
מערכת האתר | פורסם: 25/02/20 19:03

לכבוד יום המשפחה - נבחרי הציבור עסוקים גם בחיבור, זוגיות ואהבה :) בסרטון - איילת שקד, יועז הנדל, ושר הכלכלה- אלי כהן, על הדרך שלהם בהיכרות, ובטיפ מנצח לזוגיות מוצלחת!

"קודם כל, יש לי גן עדן מלא מלא, לא שליש, כי שידכתי כבר שלושה זוגות שהתחתנו".

"איך הכרתי את בעלי? טיילתי בדרום אמריקה עם החבר הכי טוב שלו, וכשחזרנו לארץ, הם לקחו אותי טרמפ מהצפון, מטיול בצפון, ודיברנו כל הדרך. בסיום הוא הציע לי שלוש פומליות, וכך התחיל הרומן".

"טיפ לזוגיות מוצלחת? לא להיכנס אחד לשני לוורידים, זאת אומרת, לתת איזה מרחב מסוים אחד לשני, זה תמיד עובד :)"

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לכבוד יום המשפחה - נבחרי הציבור עסוקים גם בחיבור, זוגיות ואהבה :) בסרטון - איילת שקד, יועז הנדל, ושר הכלכלה- אלי כהן, על הדרך שלהם בהיכרות, ובטיפ מנצח לזוגיות מוצלחת!

"קודם כל, יש לי גן עדן מלא מלא, לא שליש, כי שידכתי כבר שלושה זוגות שהתחתנו".

"איך הכרתי את בעלי? טיילתי בדרום אמריקה עם החבר הכי טוב שלו, וכשחזרנו לארץ, הם לקחו אותי טרמפ מהצפון, מטיול בצפון, ודיברנו כל הדרך. בסיום הוא הציע לי שלוש פומליות, וכך התחיל הרומן".

"טיפ לזוגיות מוצלחת? לא להיכנס אחד לשני לוורידים, זאת אומרת, לתת איזה מרחב מסוים אחד לשני, זה תמיד עובד :)"

מערכת האתר, 25/02/20 19:03
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

על הכבוד גן עדן

! דווח למנהל האתר

להנות מהחיים בחיים.....עם המלכה שלי....היכן את?

! דווח למנהל האתר