הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

ואז נפגשנו.

"זה היה נראה לנו כל כך מופרך, עד שנראה לי ששנינו כבר הדחקנו את זה די לגמרי. וכשאנו מנסים להיזכר איך היכרנו, מופיע ערפל סמיך, עם איזו מחשבה כגון- טוב, הלא היכרנו כבר הרבה מלפני הכל בעצם אז מה זה בעצם משנה..."
יאיר ורות - הכירו באתר | פורסם: 16/02/20 15:07

נראה לי שאם יש משהו אחד שמשותף לשנינו, בעצם יש יותר מדבר אחד...

אז, אם יש עוד משהו שמשותף לשנינו, זה ששנינו לא העלנו על דעתנו, בחלומותינו הפרועים ביותר שבסופו של דבר נמצא אחד את השנייה באתר היכרויות.

זה היה נראה לנו כל כך מופרך, עד שנראה לי ששנינו כבר הדחקנו את זה די לגמרי. וכשאנו מנסים להיזכר איך היכרנו, מופיע ערפל סמיך, עם איזו מחשבה כגון- טוב, הלא היכרנו כבר הרבה מלפני הכל בעצם אז מה זה בעצם משנה...

שנינו לא ילדים (41,34), ועברנו מה שעברנו, מעל ומתחת לקו היאוש, רות כל כך לא הייתה בעולם הזה של אתרי היכרויות, וכל כך סלדה ממנו, שהיא למעשה מחקה את המייל שלה מהכרטיס, כך שהיא לא הייתה מקבלת מיילים כאשר היא הייתה מתקבלת  הודעה באתר, והיא גם לא כל כך הייתה נכנסת לבדוק הודעות... כך שבין ההודעה הראשונה ששלחתי לה, לתגובתה הראשונית עברו כחודשיים...

ואני, אני הייתי נכנס לאתר, רק כשהייאוש היה גובר... אבל בשנה האחרונה לחיי, כרווק אני מתכוון, כן?

אז פשוט הייתי בסוג של ראבאק, הלב היה שבור, והנפש רצוצה, מכל מה שעבר, אבל לא הייתי מוכן להניח לזה. פשוט יריתי לכל הכיוונים.

ותוך כדי גם עבר עלי חורף נורא, וחוויתי את עומק הבדידות העמוק ביותר שזכור לי. תחתית הבור ממש. גם רות לפי מה שהיא מספרת לא הייתה בתקופה הכי זוהרת שלה.

ואז נפגשנו.

וזה הרגיש מלכתחילה שיש כאן משהו.

וגם שיפר את מצב הרוח, וממפגש למפגש זה הרגיש יותר.

והנה אנחנו כיום, נשואים כבר שלושה חודשים, לומדים איך לחיות ביחד ולאהוב, אחרי שנים רבות כל כך של ההרגל הזה של חיים לבד. מניסיוני אני יודע שאין עצה ואין תבונה. אז רק- תראו, הנה, בסוף זה בא. ורק בשביל זה אני עכשיו כותב. וזה בא ממקום לא צפוי. וכשזה בא זה בא.

אז רק לא לאבד תקווה, ולשמור את הנפש בחיים. ואם ממש חשוך- אז אולי השחר כבר קרוב...

והמון המון המון המון המון תודה לצוות האתר היקר. תודה רבה לכם! מה שאתם עושים זה דבר גדול מאוד. הצלת נפשות אפילו אפשר לומר.

יאיר ורות

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

נראה לי שאם יש משהו אחד שמשותף לשנינו, בעצם יש יותר מדבר אחד...

אז, אם יש עוד משהו שמשותף לשנינו, זה ששנינו לא העלנו על דעתנו, בחלומותינו הפרועים ביותר שבסופו של דבר נמצא אחד את השנייה באתר היכרויות.

זה היה נראה לנו כל כך מופרך, עד שנראה לי ששנינו כבר הדחקנו את זה די לגמרי. וכשאנו מנסים להיזכר איך היכרנו, מופיע ערפל סמיך, עם איזו מחשבה כגון- טוב, הלא היכרנו כבר הרבה מלפני הכל בעצם אז מה זה בעצם משנה...

שנינו לא ילדים (41,34), ועברנו מה שעברנו, מעל ומתחת לקו היאוש, רות כל כך לא הייתה בעולם הזה של אתרי היכרויות, וכל כך סלדה ממנו, שהיא למעשה מחקה את המייל שלה מהכרטיס, כך שהיא לא הייתה מקבלת מיילים כאשר היא הייתה מתקבלת  הודעה באתר, והיא גם לא כל כך הייתה נכנסת לבדוק הודעות... כך שבין ההודעה הראשונה ששלחתי לה, לתגובתה הראשונית עברו כחודשיים...

ואני, אני הייתי נכנס לאתר, רק כשהייאוש היה גובר... אבל בשנה האחרונה לחיי, כרווק אני מתכוון, כן?

אז פשוט הייתי בסוג של ראבאק, הלב היה שבור, והנפש רצוצה, מכל מה שעבר, אבל לא הייתי מוכן להניח לזה. פשוט יריתי לכל הכיוונים.

ותוך כדי גם עבר עלי חורף נורא, וחוויתי את עומק הבדידות העמוק ביותר שזכור לי. תחתית הבור ממש. גם רות לפי מה שהיא מספרת לא הייתה בתקופה הכי זוהרת שלה.

יאיר ורות - הכירו באתר, 16/02/20 15:07
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מהממממים

! דווח למנהל האתר

תודה על החיזוק.

בהצלחה לאורך הנתיב.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב. תודה על החיזוק

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אני שמח מכל הלב באמת

ובעז"ה בקרוב אצל כולם אמן!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יאיר ורות וכל כך שמחה שמסע החיפוש מאחוריכם. תודה על העידוד ומאוד מבינה ומזדהה. תזכו לשלוה ובריאות יחד לאורך שנים טובות ולחיים מלאי משמעות ושמחה.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב תודה על החיזוק

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב אושר ועושר וחיים טובים ומאושרים יחד . שתיזכו לביניין עדי עד ולבנים ובנות שעוסקים בתורה ובמצוות וביראת שמיים אכי"ר

! דווח למנהל האתר

תודה רבה רבה.כל ברכות שמים,אושר ושמחה לעד.

! דווח למנהל האתר

מזל טובבב.... בקרוב אצלי ואצל כולם.

! דווח למנהל האתר

מאחלת לזוג היקר, בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

המווון מזל טוב! ממש מרגש, וקריאת הכתבה נותנת תקווה לאלו ביננו שנמצאים במצב שהייתם בו. תודה לכם. יישר כח גדול לאנשי האתר.

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב בניין עדי עד אמן כן יהי רצון

! דווח למנהל האתר

שתצליחו מזל טובheart

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

שתזכו לבניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שהשם ימלא משאלות ליבנו לטובה הרבה אושר ושמחה חיים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

שיהיה בנין עדי עד

מזל טוב והרבה הצלחה 

! דווח למנהל האתר

בנין עדי עד  שתזכו לילדים ונחת ואושר ועד 120 תהיו יחד 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב סיפור מקסים

! דווח למנהל האתר

חיזקתם מאוד, תבורכו אהובים🌺💕

! דווח למנהל האתר

מרגשים ומתוקיייים🥰

! דווח למנהל האתר

מרגשים ומדהימים!!בעזרת השם כל אחד מוצא את השייך לו

! דווח למנהל האתר

מזל טוב.תזכו לבניין עדי ע

! דווח למנהל האתר

איזה יופי, יישתבח שמו לעד!!! שתזכו לכל ברכות התורה לעד! מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בהצלחה גם לי מחכה לכלה שתכיר גם אותי.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מכל הלב! באמת הסיפור שלך מחמם את הלב.  כתבת מקסים. 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר ובריאות

! דווח למנהל האתר

מרגש המון מזל טוב!! תצליחו עד 120 בריאות אושר שמחה 🌹♥️🙏

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,בניין עדיי עד ב"ה,מרגש מאד,עלו והצליחו ב"ה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יה"ר שתזכו לזרע בר קיימא 

! דווח למנהל האתר

ריגשתם.

! דווח למנהל האתר

ואוו מלא מזל טוב השנה בעזרת ה אצל כול הרווקים 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב וחיים מאושרים ביניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב.אבל בוא נגיד שהיא לא כזאת גדולה.אתה כן...חחח

! דווח למנהל האתר

מרגש בקרוב אצל כולנו אמןן smiley

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב . שה' יאיר לכם  ושתיזכו לבניין עדי עד.   וכל טוב .  אין עוד מלבדו. smiley

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,אל יאוש בעולם...בע"ה זיווג לכולנו...תצליחו

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה הצלחההה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב  נפלא החיזוק.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מאוד משמח מכל הלב באמת

ובעז"ה בקרוב אצל כולם אמן!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מאד מרגש בשעה טובה ברכה והצלחה בכל בע"ה תברכי מפי עליון 🙏🙏🙏

! דווח למנהל האתר