כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > מדהים - 3 בני משפחה אחת!!

אפשר להודות על הדבר הכי טוב שקורה בחיים?! כשאת רואה 3 אנשים במשפחה שמתחתנים דרך האתר, את מבינה שיש באתר הזה ברכה מטורפת. גם אחותי התאומה וגם בת דודה שלי ואני התחתנו דרך האתר לפני 3 שנים. אני רואה את המשפחה מתרחבת וגדלה, עם ילדים ואני נזכרת בחיוך
רעיה ושלומי - הכירו באתר | פורסם: 02/02/20 16:33

לצוות שליש גן עדן,

איך אפשר להודות על הדבר הכי טוב שקורה בחיים?! כשאת רואה 3 אנשים במשפחה שמתחתנים דרך האתר, את מבינה שיש באתר הזה ברכה מטורפת. גם אחותי התאומה וגם בת דודה שלי ואני התחתנו דרך האתר לפני 3 שנים. אני רואה את המשפחה מתרחבת וגדלה, עם ילדים ואני נזכרת בחיוך איך הכל התחיל ולא מאמינה... איך זה קרה.

תודה לכם על עשייה מבורכת, על הזכות להכיר דרככם. אין ספק שממקום אישי אני יודעת ורואה שהמפעל שלכם מדהים ושוקק חיים.

תודה על הכל,

אוהבים רעיה ושלומי

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן,

איך אפשר להודות על הדבר הכי טוב שקורה בחיים?! כשאת רואה 3 אנשים במשפחה שמתחתנים דרך האתר, את מבינה שיש באתר הזה ברכה מטורפת. גם אחותי התאומה וגם בת דודה שלי ואני התחתנו דרך האתר לפני 3 שנים. אני רואה את המשפחה מתרחבת וגדלה, עם ילדים ואני נזכרת בחיוך איך הכל התחיל ולא מאמינה... איך זה קרה.

רעיה ושלומי - הכירו באתר, 02/02/20 16:33
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מדהים..מרגש...אין ספק שאתר אכן מבורך..."שליש גן עדן"..ברכות לזוג המאושר...בניין עדי עד...בקרוב אצל כולם...

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לשלושת המשפחות שקמו בזכות האתר ושיהיו לבנין עדי עד. תבורכו בחיים שמחים ונעימים יחד והצלחה בכל התחומים.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יקירים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יקירים.

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב לזוג המהמם שיהיה ביניין עדי עד אוש ועושר בריאות פרנסה טובה וילדים מדהימים בקרוב אמן.

! דווח למנהל האתר

הסיפור מצדיק את שם האתר :

"שליש..." 

3 קרובות משפחה 

במשך 3 שנים 

איזה כייף לקרוא זאת 

המון מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

אין עוד מלבדו😊

! דווח למנהל האתר