כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > הברכה מהרבי למזל טוב!

"השדכניות שנתקלתי בהן הציעו לי בחורים שהיו בגילי, חבדניקים והכל, אבל כאלו שבכלל לא היו בראש שלי. לא עברו הרבה פגישות של עוגמת נפש לפני שהחלטתי לקחת את מציאת הבן זוג שלי בידיים שלי. בעזרת ה' - יחד עם הרבה תפילות כמובן. חברה הציעה לי להיכנס לשליש.."
סיוון ומנדי - הכירו באתר | פורסם: 26/01/20 17:12

לפני שנתיים עשיתי עלייה לארץ ונכנסתי למדרשה. משהו התעורר בתוכי ורציתי להקים בית יהודי - אחרי 23 שנה שגרתי בקליפורניה.

השדכניות שנתקלתי בהן הציעו לי בחורים שהיו בגילי, חבדניקים והכל, אבל כאלו שבכלל לא היו בראש שלי. לא עברו הרבה פגישות של עוגמת נפש לפני שהחלטתי לקחת את מציאת הבן זוג שלי בידיים שלי. בעזרת ה' - יחד עם הרבה תפילות כמובן.

חברה הציעה לי להיכנס לאתר שליש גן עדן ואחרי כמה חודשים ראיתי הודעה מבעלי לעתיד. כן ביררתי עליו דרך המשפיעה שלי - כי למרות הכל, זה כן היה לי חשוב. במיוחד שהייתי חדשה בארץ הקודש. אחרי שהיא ביררה עליו ונתנה לי אור ירוק, התכתבנו ומיד עברנו לטלפון. אחרי כמה שיחות, הוא נסע מירושלים לצפת להיפגש איתי. ישר ישר ידענו שנינו שאנחנו זיווג משמיים. משהו הרגיש שונה (לטובה) מכל שאר הפגישות.

כתבנו לרבי מילובביץ' לבקש ברכה באגרות קודש, ואכן פתחנו במכתב שהתחיל במילים "מזל טוב" והיה כולו על מתן תורה - חתונה בין היהודים לקב"ה. היה מרגש מאוד ואחרי חודשיים התחתנו. היום יש לנו נסיכה בת שלושה חודשים ב"ה ואנחנו גרים בירושלים.

בלי האתר שלכם (שליש גן עדן), היינו בסופו של דבר מכירים, כי זיווג משמיים זה זיווג משמיים! אבל בהחלט שאתם זירזתם את התהליך הזה של "קשה זיווגו של אדם כקריעת ים-סוף".

אנחנו גם המלצנו לאישה אלמנה בת 60+ שהכרנו בסעודת שבת, להיכנס לאתר (כזאת שלא מבינה בכלל במחשבים), והיא מצאה את זיווגה למחרת!!!! אחרי חודש הם גם התחתנו, והיא עד היום מודה לנו שהמלצנו עליכם :)

שליש גן עדן שימש לנו ככלי שלעולם לא נשכח. אנחנו ממליצים לכולם בחום לא להתייאש!!

סיוון ומנדי

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לפני שנתיים עשיתי עלייה לארץ ונכנסתי למדרשה. משהו התעורר בתוכי ורציתי להקים בית יהודי - אחרי 23 שנה שגרתי בקליפורניה.

השדכניות שנתקלתי בהן הציעו לי בחורים שהיו בגילי, חבדניקים והכל, אבל כאלו שבכלל לא היו בראש שלי. לא עברו הרבה פגישות של עוגמת נפש לפני שהחלטתי לקחת את מציאת הבן זוג שלי בידיים שלי. בעזרת ה' - יחד עם הרבה תפילות כמובן.

חברה הציעה לי להיכנס לאתר שליש גן עדן ואחרי כמה חודשים ראיתי הודעה מבעלי לעתיד. כן ביררתי עליו דרך המשפיעה שלי - כי למרות הכל, זה כן היה לי חשוב. במיוחד שהייתי חדשה בארץ הקודש. אחרי שהיא ביררה עליו ונתנה לי אור ירוק, התכתבנו ומיד עברנו לטלפון. אחרי כמה שיחות, הוא נסע מירושלים לצפת להיפגש איתי. ישר ישר ידענו שנינו שאנחנו זיווג משמיים. משהו הרגיש שונה (לטובה) מכל שאר הפגישות.

סיוון ומנדי - הכירו באתר, 26/01/20 17:12
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

אוהוו שווה לנסות ולחכות 

! דווח למנהל האתר

מרגש...עשיתם השתדלות..קיבלתם ברכה מהרבי

.....ב"ה....מזל טוב ...בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב איזה סיפור מדהים בהחלט היה שווה לחכות ❤️❤️

! דווח למנהל האתר

מזל טוב סיוון ומנדי, בריאות וחיוכים. תזכרו שנישואים מוצלחים, כמו כל עסק מצליח, דורשים עבודה יום יומית ואף פעם לא לקחת את זה כמובן מאליו. כל טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

לייק

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב לכם וחודש טוב ומבורך 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מקסימים מזל טוב וכל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ומבורך בעז"ה יתברך יבוא המשיח בב"א בקרוב ממ"'ש! :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ! בניין עדי עד..בקרוב אצל כולנו

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והמון הצלחה. אבל "כתבנו לרבי..."?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,שפע של שמחה, בריאות והצלחה,תגדלו אותה בנחת בע"ה(;;

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר כבוד וזכות אדירה שזכיתם אישה למצוא את זיווגה באתר על זה נאמר שאפוו מאחלת לכם תזכו לכוס של חיים טובים מאושרים ונפלאים עם מלא בשורות טובות 

! דווח למנהל האתר