כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > זיווג משמיים!

במוצאי שבת נתקלתי בכרטיס של דוד באתר, ובגלל שהוא היה מוכר לי מהבית כנסת, החלטתי לבדוק את העניין ולשלוח לו הודעה. התחלנו להתכתב לא מעט עד שהחלטנו להיפגש ומאז הכול היסטוריה..
שירה ודוד - הכירו באתר | פורסם: 19/01/20 17:04

לצוות שליש גן עדן,

זכינו להתחתן לפני חודשיים דרככם. אז איך הכל התחיל? ראינו אחד את השני בבית כנסת שבו התפללנו בערב שבת, אבל לא אזרנו אומץ ליזום קשר בינינו ובמקביל שנינו חיפשנו באותה תקופה זיווג באתר. במוצאי שבת נתקלתי בכרטיס של דוד באתר, ובגלל שהוא היה מוכר לי מהבית כנסת, החלטתי לבדוק את העניין ולשלוח לו הודעה. התחלנו להתכתב לא מעט עד שהחלטנו להיפגש ומאז הכול היסטוריה.

כמה ימים לאחר מכן ביקשנו במקביל להתנתק מהאתר כי ידענו שאת שלנו מצאנו, הרגשנו שזה זיווג משמיים!

אחרי 3 חודשים של קשר וחיבור מצוין,  החלטנו להתחתן ולהקים בית משלנו.

שליש גן עדן היקרים, אתם שליחים מבורכים של הקדוש ברוך הוא, אין ספק שאתם עושים עבודה לא פשוטה כלל ולכן אנו מכירים לכם רוב תודות, תמשיכו ותוסיפו לחבר בין זוגות!

אוהבים ומעריכים,

שירה ודוד ביטון

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן,

זכינו להתחתן לפני חודשיים דרככם. אז איך הכל התחיל? ראינו אחד את השני בבית כנסת שבו התפללנו בערב שבת, אבל לא אזרנו אומץ ליזום קשר בינינו ובמקביל שנינו חיפשנו באותה תקופה זיווג באתר. במוצאי שבת נתקלתי בכרטיס של דוד באתר, ובגלל שהוא היה מוכר לי מהבית כנסת, החלטתי לבדוק את העניין ולשלוח לו הודעה. התחלנו להתכתב לא מעט עד שהחלטנו להיפגש ומאז הכול היסטוריה.

שירה ודוד - הכירו באתר, 19/01/20 17:04
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב..

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ,שירבו שמחות בישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מרגש...בבית כנסת..אין ספק ש""שליש גן עדן" 😣, מבורך...מזל טוב ! בניין עדי עד...בקרוב אצל כולם

! דווח למנהל האתר

תקשר לי בבקשה 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יקרים תצליחו 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יקרים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לשירה ודוד, בריאות וחיוכים. תזכרו שנישואין מוצלחים זה כמו כל חברה מצליחה, שדורשת עבודה יום יומית, ואף פעם לא לקחת את היחסים ביניכם כדבר מובן מאליו. כל טוב. יוסי 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב וזכו להקים בית נאמן בישראל

! דווח למנהל האתר

דובונים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ומבורך בעז"ה

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד לכם, מזל טוב.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! תזכו להקים בית נאמן בישראל.