כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > גם הסיפור שלה הגיע..

הייתי נכנסת לאתר קוראת סיפורים של אנשים ופשוט בוכה! לא האמנתי שיגיע גם הסיפור שלי..
אופל ויקיר - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 17/09/19 00:44

מה ששלך שלך, ויגיע עד אלייך בזמן המדוייק ביותר עבורך!

טוב אז אצלנו הכל קרה בהשגחה פרטית מדוייקת ומושלמת מהשם יתברך. לפני כשנה ביטלתי חתונה עם בחור שעם הזמן הבנו שזה פשוט לא זה, ישתבח בורא עולם שהבנו את זה לפני מועד החתונה. ביטלנו כמעט ברגע האחרון ולא ידעתי מאיפה מתחילים מחדש. כמובן שידעתי שהכל לטובה אך לא היה פשוט כל העניין. אבל לקחתי את עצמי בידיים והמשכתי לחפש. אחרי כל כך הרבה פגישות כמעט שהרמתי ידיים. הרגשתי שעשיתי הכל! תפילות, קברות צדיקים, אומן, עוד פגישות, התכתבויות באתר כל יום וכלום! הייתי נכנסת לאתר קוראת סיפורים של אנשים ופשוט בוכה! לא האמנתי שיגיע גם הסיפור שלי..

יום אחד, אחרי תפילה עם מלא דמעות אצל רבי שמעון בר יוחאי עשיתי לי רשימה. מה אני רוצה בדיוק בבעלי. פנימית וחיצונית... מלאת דמעות וביטחון בהשם יתברך שאקבל את מה שמדויק לי יצאתי מהציון לכיוון הבית. יום יום שהרשימה אצלי, ואני בכלל שכחתי מכל העניין.. עבר פחות מחודש והבלתי יאומן קרה. שנינו היינו לא בעד אפליקציות, אבל ידענו שנצטרך לעשות השתדלות. אי אפשר לשבת בבית ולא לעשות כלום. 

בעלי היה שבועיים באפליקציה, אני הייתי יותר מחצי שנה! הוא שלח לי הודעות לפני אבל פשוט לא עניתי. פחות מחודש אחרי הרשימה שעשיתי הוא שלח לי עוד הודעה.. והפעם ציין שזאת הפעם האחרונה שהוא מנסה את מזלו. חשבתי לעצמי, זהו? זה מה שאני שווה? רק כמה הודעות? מיד עניתי. לפני הפגישה הראשונה שקרתה תוך שלושה ימים נסעתי להתפלל אצל רבי יונתן בן עוזיאל ובערב נפגשנו. ובפעם הראשונה שראינו אחד את השנייה - ידענו שזה פשוט זה!!!

לא תאמינו, אבל עם הזמן הבנתי שקיבלתי בדיוק בדיוק את מה שכתבתי ברשימה שלי. תוך שלושה חודשים השם זיכה אותנו לעמוד תחת חופה וקידושין בלי מניעות ובלי עיכובים ברוך השם. אנחנו נשואים כמה חודשים והחודש התבשרנו לדעת שאנחנו עתידים להיות הורים לבן זכר קטן שבדרך :)

קודם כל רצינו להוקיר תודה שוב לבורא עולם! שסידר את הכל, בצורה הטובה ביותר עבורנו! וכמובן להודות לאתר שליש גן עדן, שזיכה אותנו להכיר דרכם. אתר מדהים, עם סיפורים מרגשים ולא מעט ניסים. תודה שהייתם שליחים של השם יתברך לאושר שלנו. אני אוסיף ואומר, שאני הכי מבינה בעולם מה זה להיות בצד השני וכמה זה מתסכל שזה לא מגיע. אבל בתור אחת שעברה מאות פגישות, ולא מעט לילות ללא שינה.. מה שקיבלתי בסופו של דבר היה שווה לי את הכל! ואם הייתי צריכה לעבור את זה שוב פעם רק בשביל להגיע לידיים של בעלי, הייתי עושה את זה שוב. זה תכף מגיע, תאמינו בזה!!! נמשיך להמליץ תמיד ולומר: אין שום ייאוש בעולם כלל! תודה תודה תודה!!! אופל ויקיר

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

מה ששלך שלך, ויגיע עד אלייך בזמן המדוייק ביותר עבורך!

טוב אז אצלנו הכל קרה בהשגחה פרטית מדוייקת ומושלמת מהשם יתברך. לפני כשנה ביטלתי חתונה עם בחור שעם הזמן הבנו שזה פשוט לא זה, ישתבח בורא עולם שהבנו את זה לפני מועד החתונה. ביטלנו כמעט ברגע האחרון ולא ידעתי מאיפה מתחילים מחדש. כמובן שידעתי שהכל לטובה אך לא היה פשוט כל העניין. אבל לקחתי את עצמי בידיים והמשכתי לחפש. אחרי כל כך הרבה פגישות כמעט שהרמתי ידיים. הרגשתי שעשיתי הכל! תפילות, קברות צדיקים, אומן, עוד פגישות, התכתבויות באתר כל יום וכלום! הייתי נכנסת לאתר קוראת סיפורים של אנשים ופשוט בוכה! לא האמנתי שיגיע גם הסיפור שלי..

יום אחד, אחרי תפילה עם מלא דמעות אצל רבי שמעון בר יוחאי עשיתי לי רשימה. מה אני רוצה בדיוק בבעלי. פנימית וחיצונית... מלאת דמעות וביטחון בהשם יתברך שאקבל את מה שמדויק לי יצאתי מהציון לכיוון הבית. יום יום שהרשימה אצלי, ואני בכלל שכחתי מכל העניין.. עבר פחות מחודש והבלתי יאומן קרה. שנינו היינו לא בעד אפליקציות, אבל ידענו שנצטרך לעשות השתדלות. אי אפשר לשבת בבית ולא לעשות כלום. 

אופל ויקיר - הכירו בשליש גן עדן, 17/09/19 00:44
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב? ישתבח שמו לעד❤

! דווח למנהל האתר

שאו ברכה והצלחה בדרכם החדשה,הרבה שנים מאושרות ואהבה שתתחזק מיום ליום בה':)

! דווח למנהל האתר

שאו ברכה והצלחה בדרכם החדשה הרבה שנים מאושרות ואהבה שתחתזק מיום ליום בה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ישתבח שמו לעד?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בניין עדי עד,ברכה והצלחה

בקרוב אצל כל הרווקים והרווקות

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אריכות ימים ביחד והרבה ילדים 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שכל משאלותיכם יתגשמו לטובה יעקב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

סיפור מרגש ביותר! המון מזל טוב אופל ויקיר! בניין עדי עד של חיי אהבה, אושר, רעות ושלום!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,אושר בריאות והצלחה  ובע"ה לידה קלה ;))

! דווח למנהל האתר

ממש מרגש!

מזל טוב לאופל ויקיר המון בריאות והצלחה,ובע"ה שתצאו בידיים מלאות :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אופל ויקיר ותזכו לשנים שמחות וטובות יחד. תודה על שיתוף הסיפור המרגש שלכם, ההזדהות והעידוד. שתהיה שנה מבשרת טוב לעם ישראל, שנה מתוקה ??

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מרגש ומעודד

! דווח למנהל האתר