כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > עמית כ"כ חכתה למכתב הזה!!

כמה חיכיתי לכתוב את המכתב הזה... תודה רבה לכם על הכל, בלי עזרתכם כנראה שלא הייתי פוגשת את בעלי שגר במקרה 10 דק' ממני :) .. 19.3.19 התחתנו ובאותו היום ביקרנו את אחותו של אלעד שילדה יום לפני החתונה בת מדהימה והכירה את בעלה גם דרך האתר..
עמית ואלעד - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 01/09/19 15:48

לשליש גן עדן היקרים,

כמה חיכיתי לכתוב את המכתב הזה... תודה רבה לכם על הכל, בלי עזרתכם כנראה שלא הייתי פוגשת את בעלי שגר במקרה 10 דק' ממני :)

הסיפור שלי ושל אלעד התחיל ב23.4.18. חברות המליצו לי להירשם לאתר כמה חודשים לפני כן וכמו אנשים רבים, גם אני לא האמנתי שבאמת אכיר מישהו דרך האתר. נכנסתי כל כמה שבועות, קראתי פה ושם הודעות, הגבתי חזרה לכמה מההודעות אבל התעייפתי מלנסות.

החלטתי לסגור את האתר בדיוק ביום שבו אלעד שלח לי הודעה, אבל משהו עצר אותי והחלטתי לזרום עם זה בפעם האחרונה. והפעם האחרונה הזו לגמרי השתלמה. אחרי כמה ימים של היכרות נפגשנו ומאז ב"ה לא נפרדנו.. ב19.3.19 התחתנו ובאותו היום ביקרנו את אחותו של אלעד שילדה יום לפני החתונה בת מדהימה והכירה את בעלה גם דרך האתר. תודה שעזרתם לבנות שתי משפחות מאושרות ובע"ה שתזכו לבנות עוד בתים מאושרים רבים בישראל.

מקווה שאוכל לחזק את המשתמשים שקוראים את המכתב הזה.  

בע"ה גם אתם תמצאו את הזיווג שלכם בזמנו ובעיתו :)

עמית ואלעד

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לשליש גן עדן היקרים,

כמה חיכיתי לכתוב את המכתב הזה... תודה רבה לכם על הכל, בלי עזרתכם כנראה שלא הייתי פוגשת את בעלי שגר במקרה 10 דק' ממני :)

הסיפור שלי ושל אלעד התחיל ב23.4.18. חברות המליצו לי להירשם לאתר כמה חודשים לפני כן וכמו אנשים רבים, גם אני לא האמנתי שבאמת אכיר מישהו דרך האתר. נכנסתי כל כמה שבועות, קראתי פה ושם הודעות, הגבתי חזרה לכמה מההודעות אבל התעייפתי מלנסות.

החלטתי לסגור את האתר בדיוק ביום שבו אלעד שלח לי הודעה, אבל משהו עצר אותי והחלטתי לזרום עם זה בפעם האחרונה. והפעם האחרונה הזו לגמרי השתלמה. אחרי כמה ימים של היכרות נפגשנו ומאז ב"ה לא נפרדנו.. ב19.3.19 התחתנו ובאותו היום ביקרנו את אחותו של אלעד שילדה יום לפני החתונה בת מדהימה והכירה את בעלה גם דרך האתר. תודה שעזרתם לבנות שתי משפחות מאושרות ובע"ה שתזכו לבנות עוד בתים מאושרים רבים בישראל.

מקווה שאוכל לחזק את המשתמשים שקוראים את המכתב הזה.  

בע"ה גם אתם תמצאו את הזיווג שלכם בזמנו ובעיתו :)

עמית ואלעד

עמית ואלעד - הכירו בשליש גן עדן, 01/09/19 15:48
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב עמית ואלעד! תזכו לחיים טובים ושמחים יחד. תודה על השיתוף והעידוד ואמן על הברכה. חודש של אור וקירבה לה׳. ?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יה"ר שיהיה בניין עד עד בבריאות איתנה ובשורות טובות אמן ואמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ,אושר, בריאות,ברכה והצלחה 

! דווח למנהל האתר

מדלט יקרים אהובים

10 ילדים בקרוב

עם קדושה וטהרה

! דווח למנהל האתר

מאוד מרגש המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב