הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

האחד שכבש וענה על הכל :)

ירד לי האסימון בדרך לטעימות לחתונה שלי, על החיים שכולנו עוברים בדרך למציאת זיווג... אתה הולך לאולם אחד וטועם מהמנות הולך לאולם השני וטעם גם שם וכו', לאחר מכן יושבים ומצמצמים את האופציות.. וככה עד שאחד בולט יותר מכולם, אחד שכבש וענה על הכל..
אלי ולינוי | פורסם: 21/07/19 17:23

ירד לי האסימון בדרך לטעימות לחתונה שלי, על החיים שכולנו עוברים בדרך למציאת זיווג, ואני אסביר. אתה הולך לאולם אחד וטועם מהמנות הולך לאולם השני וטעם גם שם וכו', לאחר מכן יושבים ומצמצמים את האופציות לכמות מועטה וככה עד שאחד בולט יותר מכולם, אחד שכבש וענה על הכל.

שאלתי את עצמי.. למה גבר ואישה עוברים את המסע הגדול הזה עד שנשמותיהם הופכות לאחת תחת חופה וקידושין? למה הקודש ברוך הוא לא מזווג זיווג בזמן המתאים לנו (כגון צורת הגדילה שלנו, שבכל שלב בחיינו אנו מתבגרים ומתקדמים הלאה?) למה הדבר כרוך בקושי, בצער מסוים, לפעמים אכזבה.. ממש כמו שאומרים "קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף?", יש עוד הרים של שאלות, אבל לכולן מכנה אחד משותף, הדרך.

אי אפשר להגיע לתוצאה של רווח, ניצחון, וסיפוק אישי או זוגי ללא עמל. אנחנו עוברים דברים וחווים ניסיונות, עליות, מורדות, כדי באמת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורנו, ורק כך באמת אנו זוכים להעריך את הדברים שנקנים בעמל ויסורים ואחד מהם הוא מציאת זיווג.

קידשתי אותך להיות לי לאישה כשאמרתי לך: "הרי את מקודשת לי בטבעת זו כדת משה וישראל", ונשאלת שאלה למה להוסיף את המילה לי הרי אני מקדש אותך ולא מישהו אחר? עונים תשובה. המילה "לי" בערך שלה היא 40 והגמרא אומרת "40 יום קודם יצירת הוולד מכריזה בת קול בת פלוני לפלוני" זה אומר הרי את מקודשת לי מכולם בעולם. את החצי של הנשמה שלי, יחידה ומיוחדת בשבילי. והדרך שעברתי כדי לקבל אותך ולהפוך לשלם הייתה שווה כל עמל ויגיעה.

וזה המקום להודות בראש ובראשונה לבורא עולם ולכם שליש גן עדן שהייתם שליחים טובים לחיפוש. הייתי בדיוק חודש אצלכם היא הייתה הראשונה ששלחתי לה הודעה. וגם הראשונה שסיננה בטענה שהיא בקשר עם מישהו אחר. לאחר כמה ימים רציתי לצאת מהאתר ובאותו היום היא שלחה הודעה שהובילה לשלושה חודשים מדהימים ביחד, שלאחריהם הצעתי לה נישואין. ואחרי חצי שנה של קשר נישאנו כדת משה וישראל. ועכשיו ב"ה אחרי כמה חודשים טובים של נישואין אנחנו מצפים לילד קטן לנשמה טהורה שנוצרה משנינו... שתוולד בעז"ה בקלות ובשמחה.

תודה על הכל, תמשיכו לעשות חייל, אוהבים- אלי ולינוי.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

ירד לי האסימון בדרך לטעימות לחתונה שלי, על החיים שכולנו עוברים בדרך למציאת זיווג, ואני אסביר. אתה הולך לאולם אחד וטועם מהמנות הולך לאולם השני וטעם גם שם וכו', לאחר מכן יושבים ומצמצמים את האופציות לכמות מועטה וככה עד שאחד בולט יותר מכולם, אחד שכבש וענה על הכל.

שאלתי את עצמי.. למה גבר ואישה עוברים את המסע הגדול הזה עד שנשמותיהם הופכות לאחת תחת חופה וקידושין? למה הקודש ברוך הוא לא מזווג זיווג בזמן המתאים לנו (כגון צורת הגדילה שלנו, שבכל שלב בחיינו אנו מתבגרים ומתקדמים הלאה?) למה הדבר כרוך בקושי, בצער מסוים, לפעמים אכזבה.. ממש כמו שאומרים "קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף?", יש עוד הרים של שאלות, אבל לכולן מכנה אחד משותף, הדרך.

אלי ולינוי, 21/07/19 17:23
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

המון המון מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

בריאות,אושר ועושר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אלי ולינוי על הבשורות הכפולות הטובות. שתזכו לברכה רבה בביתכם ולחיים בריאים ושמחים יחד, ולידה קלה בעזרת ה׳. תודה על שיתוף המסע שלכם והעידוד.

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב, בהצלחה ומי יתן לכל הרווקים והרווקות זיווג הגון

! דווח למנהל האתר

איזה מרגש! הרבה מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר

מדהים מרגש איזה יופיי חיים מאושרים ושמחים אהובים ?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג המקסים ❤

! דווח למנהל האתר

וואוו איזה מרגש כתבת אלי מדהים!

בקרוב אצל כולנו אמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

התרגשתי ליקרא את מה שרשמת מהממים שהיה לכם המון בהצלחה שהיה בשעה טובה להולדת הבן ???

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב :))

! דווח למנהל האתר

שפע של איחולים 

! דווח למנהל האתר

וואו אתם כלכך מרגישים מאחלת לכם הרבה מזל טוב והצלחה    וכמובן לידה קלה 

! דווח למנהל האתר

איזה זוג יפה מזל טובheart

! דווח למנהל האתר

כמה מרגש. זוג יקר המון מזל טוב. מאחלת לכם ים אושר ושמחה בהמון אהבה❤️

! דווח למנהל האתר

מרגש,מזל טוב:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב?

! דווח למנהל האתר

אמת כלכל נכון!! מדהימים מזל טוב❤

! דווח למנהל האתר

הסיפורים פה כל כך מרגשים, מעניין אם גם אני יזכה לימצוא פה את האחד שלי וחהיות ככה מאושרת ולשמח את בורא עולם ואת המשפחה שלי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב עד מאה ועשרים שנאמר פתחו לי פתח כחודו של מלט ואני יפתח לכם כפתחו של אולם?

! דווח למנהל האתר

זוגיות מוצלחת והמון אהבה  ❤❤

! דווח למנהל האתר

מושלם  מזל טוב וחיים טובים ומבורכים בכל אמן.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והמון הצלחה בעזרת השם 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב סיפור מדהים

! דווח למנהל האתר

ממש יפה ונכון המון מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב

! דווח למנהל האתר

יפה

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב כזה זוג לראןת זה כמו שלי מחר ואיזה יופי שתזכו לבנות בית לתפארת  ולהולד ולחבק 

ושתזכו לחתן ולחבק נכדים יחד לנצח נצחים 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מרגש? מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר

בסד

מזל טובבבב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, כן ירבו כמוכם.

! דווח למנהל האתר

תודה על השיתוף המרגש, נהנתי לקרוא כל מילה. מאחלת לכם שהאור האינסופי ילווה אתכם לאורך כל הדרך. ברכה והצלחה?

! דווח למנהל האתר

מעודד מחזק מרגש המון מזל והצלחה

! דווח למנהל האתר

מקסימים ?❤ תודה לבורא עולם המון אושר נחת וזוגיות שלמה ❤ כתבת מרגש מאוד ...בע"ה שנזכה כל הרווקים והרווקות לזיווג משורש הנשמה בקרוב אמן 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב חיים מאושרים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , ים אושר 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מכל הלב

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד.המון מזל טוב ?

! דווח למנהל האתר

מאחל לכם.המון המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מרגש הרבה מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מקסימים?

המון מזל טוב! ?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,כן ירבו שמחות בגן עדן התחתון

! דווח למנהל האתר

איזה מונולוג יפה, המון מזל טוב ובהצלחה

! דווח למנהל האתר

בס"ד,

אלי ולינוי היקרים,

מזל טוב עד אין סוף, לשניכם!!

הנכם חיבור משמיים, במיוחד כשהמילה "לי" מופיעה בשמותיכם.

לידה קלה ובריאה ללינוי.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שהאהבה בינכם תלך ותגדל עם השנים!

! דווח למנהל האתר

מזל טובheart

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב !!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג היפה!!! ואלי יש לך את זה בכתיבה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

ראשית .סיפרת יפה מה זה הכאב של הלבד.של התהיה ובחיפוש.ושנית אתם זוג כזה חתיך ויפה.מאחלת לכם חיים ומזל יפה בעה" 

! דווח למנהל האתר

בשעה טובה מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה אושר ועושר אמןkiss

! דווח למנהל האתר

חמודים

! דווח למנהל האתר

איזה יופייי 🌹 המון המון מזל טוב איזה כיף עוד זוגות שמתחתנים כאן בארץ ישראל המון המון נחת ואושר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ענק לזוג המושלם בעולם 

! דווח למנהל האתר

בס"ד,מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובעזרת ה' יזכה אותי ואת כל הרווקים והרווקות בזיווג הגון מן השמיים