כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > רגע.. אולי זה זה?

כבר התעייפתי מהחיפושים.. והנה למחרת בערב אני יושב בביתי לבד.. ופתאום עולה בי מחשבה.. רגע.. אולי זה זה... במשך ימים ולילות היינו מרותקים לטלפון בשיחות עד השעות הקטנות של הלילה...
אבי וקארן - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 23/06/19 16:45

לשמחתנו הרבה התחלנו בשעה טובה ומוצלחת פרק ב' של חיי זוגיות ומשפחה באהבת אין קץ ובהערכה וחברות אמיתית בינינו, דרך האתר שליש גן עדן. יש לנו המון הכרת הטוב לאתר המקסים הזה, שבלעדיו לא היינו זוכים לכל הטוב הזה.

אני, אבי הייתי גרוש כשנה וחצי ונרשמתי לאתר חצי שנה לאחר שהתגרשתי. קארן גם הייתה גרושה כחצי שנה וגם היא נרשמה לאתר בתקוה למצוא את אהבת חייה. במשך שנה חיפשתי את שאהבה נפשי... ולא זכיתי למצוא... ימים ספורים לפני שהמנוי הסתיים, ראיתי את הכרטיס של קארן והיא מצאה חן בעיני, בחיוך שובה לב ורושם של אישיות מיוחדת במינה, מה שאחר כך התברר לי שבדיוק כך היא אהובתי... אישיות מיוחדת.

שלחתי לה הודעה שבה כתבתי שמצאה חן בעיניי וברצוני להכיר, וחיכיתי לתגובה ממנה... עברו כמה ימים והמנוי הסתיים.. כבר התייאשתי מחיפושים והחלטתי לא לחדש את  המנוי, אך ראיתי תגובה של קארן להודעה שלי, ומאחר שהסתיים המנוי לא יכולתי לקרוא אותה... ובאותו היום חשבתי לעצמי שאין בכוונתי לחדש את המנוי כי כבר התעייפתי מהחיפושים. והנה למחרת בערב אני יושב בביתי לבד.. ופתאום עולה בי מחשבה.. רגע.. אולי זה זה... החלטתי לחדש את המנוי לשלושה חודשים ואז ראיתי את תגובתה של אהובתי קארן.. היא כתבה שגם אני מצאתי חן בעיניה והוסיפה מספר נייד שלה.. ומאז והלאה סיפור של קשר מיוחד עם אהבה וחברות אמיתית...

במשך ימים ולילות היינו מרותקים לטלפון בשיחות עד השעות הקטנות של הלילה... נפתחנו וגילינו שיש לנו קשר מיוחד ולבבי. נפגשנו והרגשנו שהתאהבנו כבר מההתחלה. לפני שנה זכינו לחתונה מיוחדת ומרגשת ובעזרת השם נכונו לנו עוד שנים רבות ארוכות וטובות ביחד באהבה וחדוה ושלום אמן.

תודה על הכל, קארן ואבי

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לשמחתנו הרבה התחלנו בשעה טובה ומוצלחת פרק ב' של חיי זוגיות ומשפחה באהבת אין קץ ובהערכה וחברות אמיתית בינינו, דרך האתר שליש גן עדן. יש לנו המון הכרת הטוב לאתר המקסים הזה, שבלעדיו לא היינו זוכים לכל הטוב הזה.

אני, אבי הייתי גרוש כשנה וחצי ונרשמתי לאתר חצי שנה לאחר שהתגרשתי. קארן גם הייתה גרושה כחצי שנה וגם היא נרשמה לאתר בתקוה למצוא את אהבת חייה. במשך שנה חיפשתי את שאהבה נפשי... ולא זכיתי למצוא... ימים ספורים לפני שהמנוי הסתיים, ראיתי את הכרטיס של קארן והיא מצאה חן בעיני, בחיוך שובה לב ורושם של אישיות מיוחדת במינה, מה שאחר כך התברר לי שבדיוק כך היא אהובתי... אישיות מיוחדת.

אבי וקארן - הכירו בשליש גן עדן, 23/06/19 16:45
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב...ברכה והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ברכה והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב קארן ואבי! תזכו לשנים רבות שמחות יחד מתוך התחדשות, בריאות וברכה בכל התחומים. ?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב רק שמחות

! דווח למנהל האתר

איזה יופי! מקסימים! איזה זוג מתוק אתם! המון מזל טוב אהבה אושר ובריאות! שתזכו לבניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

נותן תקווה :)

מזל טוב גדול אושר ועושר

! דווח למנהל האתר

נותן תקווה :)

מזל טוב גדול אושר ועושר

! דווח למנהל האתר

לבניין עדי עד 

מזל טוב !!

! דווח למנהל האתר

וואו ריגשתם ברמות על חלל ??‍♀️.

שתיזכו לחיים ארוכים ויפים של טוב וחסד. שתשמחו האחד בשני כי ככה השם חפץ. אתם מהממים ???

! דווח למנהל האתר

הרבה הרבה מזל טוב .

שיהיה בנין עדי עד . מחמם את הלב

! דווח למנהל האתר

הרבה הרבה מזל טוב .

! דווח למנהל האתר

הרבה הרבה מזל טוב .

! דווח למנהל האתר

ברכה והצלחה מקסים 

! דווח למנהל האתר

ברכה והצלחה ורק בשמחות. מרגש

! דווח למנהל האתר

קארן ואבי ממש מרגש. מזל טוב. המון הצלחה שמחה ונחת. אתם נראים מאושרים. ועושים נחת לכל המתבונן ושומע מהצד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מרגש ביותר, מאחלת לכם רק הצלחה !!!

! דווח למנהל האתר

ריגשתם​​​​​​

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד בהצלחה

! דווח למנהל האתר