כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > חג עצמאות שמח גם לאביבית ומאור!

לפני שהכרנו בינינו, יצאנו לדייטים רבים אחרים, שזה נתן לנו את היכולת להבין מה אני באמת מחפש מבן/בת הזוג לעתיד.. כשראינו את הפרופיל האחד של השניה, התחילו ההתכתבויות... והפגישות.. ומשם הכל כבר היסטוריה.. היום אנחנו מאושרים ביחד עם ילדה בת חודש וכלב :)
אביבית ומאור - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 06/05/19 14:24

צוות שליש גן עדן היקרים,

אין מילים לתאר את השליחות העצומה, המצווה הגדולה והזכות העליונה לקחת חלק בלזווג זיווגים.

תודה ענקית על האפשרות להכיר את בן/בת הזוג בצורה שהיא "אין" לדור של היום, עם האפשרות לסנן, לבחור ולדעת. האתר מהווה מקום אמיתי ונקי שבו אני בוחר/ת מה מתאים לי ומי.. האפשרויות והמגוון הוא עצום!

לפני שהכרנו בינינו, יצאנו לדייטים רבים אחרים, שזה נתן לנו את היכולת להבין מה אני באמת מחפש מבן/בת הזוג לעתיד.. כשראינו את הפרופיל האחד של השניה, התחילו ההתכתבויות... והפגישות.. ומשם הכל כבר היסטוריה.. היום אנחנו מאושרים ביחד עם ילדה בת חודש וכלב :)

תודה על האיכות, המגוון והזכות!

אביבית ומאור

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

צוות שליש גן עדן היקרים,

אין מילים לתאר את השליחות העצומה, המצווה הגדולה והזכות העליונה לקחת חלק בלזווג זיווגים.

תודה ענקית על האפשרות להכיר את בן/בת הזוג בצורה שהיא "אין" לדור של היום, עם האפשרות לסנן, לבחור ולדעת. האתר מהווה מקום אמיתי ונקי שבו אני בוחר/ת מה מתאים לי ומי.. האפשרויות והמגוון הוא עצום!

אביבית ומאור - הכירו בשליש גן עדן, 06/05/19 14:24
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב! ברכה והצלחה!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב תצליחו

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אביבית ומאור להולדת הבת. תזכו להרבה שנים שמחות יחד ורוב נחת מהילדה. חודש טוב ושמח ?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ביניין עדיי עד מלאים שמחה ובריאות

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מאחל לכם המון אושר ואהבה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב וחג עצמאות שמח!!

! דווח למנהל האתר

אביבית ומאור , איזה יפים אתם . שיהיה לכם המון מזל טוב , חיים טובים ומאושרים ביחד , ושאהבתכם תתחזק ותגדל מיום ליום ♡ 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב.. כן ירבו

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר