כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > סיפור מדהים על אומץ והתמדה!

הסיפור שלנו הוא סיפור על אומץ והתמדה.. לא חשבתי אי פעם להרשם לאתרי הכרויות, אבל בגיל 30+ החלטתי להיות אמיצה ולנסות.. בלי שיחות לנצח, אהבתי להפגש די מיד. ככה שאם היה פוטנציאל, אישיות מתאימה וכימיה, ידעתי להשקיע ולא לבזבז סתם את הזמן של שנינו.
שמחה ואליענה - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 03/04/19 18:35

הסיפור שלנו הוא סיפור על אומץ והתמדה.

חשבתי שאחרי תקופת הגירושים הקשה שעברה עליי לפני 10 שנים, אף פעם לא אמצא בחור טוב או אהבה חדשה.

לא חשבתי אי פעם להרשם לאתרי הכרויות, אבל בגיל 30+ החלטתי להיות אמיצה ולנסות להכיר בפלטפורמה זו. בלי שיחות לנצח, אהבתי להפגש די מיד. ככה שאם היה פוטנציאל, אישיות מתאימה וכימיה, ידעתי להשקיע ולא לבזבז סתם את הזמן של שנינו.

החלטתי להיות פרו אקטיבית ולשלוח חיוך לגברים שהיה להם משהו במשותף איתי, וגברים שרצו כתבו לי בחזרה. יצאתי להמון דייטים ראשונים עד שמצאתי את שמחה בעלי.

הסיפור שלו לא היה יותר קל משלי. הוא היה רשום באתר 7 שנים לפני שמצא אותי, החצי השני שלו. הוא עבר הרבה דייטים, אהבות וגם אירוסין פעם אחת. ולמרות זאת הוא לא היה מוכן לוותר. שמחה רשם לי בחזרה, עברנו לשיחה של כמה דקות בפלאפון ואז נפגשנו יום למחרת!

5 חודשים לאחר מכן התארסנו ושלושה חודשים נוספים לאחר מכן התחתנו. היום אנחנו גרים בירושלים כמו ששנינו רצינו (אחת הסיבות ששלחתי לו חיוך :).

חשוב היה לספר את הסיפור, הדרך של שנינו היתה ארוכה ובהחלט לא קלה. אפילו עכשיו אחרי הנס שמצאנו אחד את השניה, הדרך לא תמיד קלה כמו שחושבים. הייתי צריכה אומץ כדי להרשם אחרי 10 שנים של פחד, ושמחה היה צריך להמשיך, לא לוותר, למרות כל השנים שחיפש.

עכשיו אנחנו צוחקים על כמה קשה היה, ומודים  לה' על האומץ וההתמדה כי מצאנו אחד את השניה וסוף סוף אנחנו יכולים להתחיל להגשים חלומות.

אנחנו מודים מאוד לשליש גן עדן על האפשרות להכיר אחד את השניה. מצאנו סוף סוף אהבה, אך צריך להתמיד בשביל שהקשר יצליח ב"ה. מה שאפשר להגיד, אל תוותרו, תהיו מוכנים לעבודה, ותזכרו שבסוף הכל משתלם לגמרי. אין כזה דבר אביר על סוס לבן, אבל כן קיימת אהבה, השקעה וכבוד הדדי. בהצלחה לכולם! אל תוותרו!

אליענה ושמחה

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הסיפור שלנו הוא סיפור על אומץ והתמדה.

חשבתי שאחרי תקופת הגירושים הקשה שעברה עליי לפני 10 שנים, אף פעם לא אמצא בחור טוב או אהבה חדשה.

לא חשבתי אי פעם להרשם לאתרי הכרויות, אבל בגיל 30+ החלטתי להיות אמיצה ולנסות להכיר בפלטפורמה זו. בלי שיחות לנצח, אהבתי להפגש די מיד. ככה שאם היה פוטנציאל, אישיות מתאימה וכימיה, ידעתי להשקיע ולא לבזבז סתם את הזמן של שנינו.

החלטתי להיות פרו אקטיבית ולשלוח חיוך לגברים שהיה להם משהו במשותף איתי, וגברים שרצו כתבו לי בחזרה. יצאתי להמון דייטים ראשונים עד שמצאתי את שמחה בעלי.

הסיפור שלו לא היה יותר קל משלי. הוא היה רשום באתר 7 שנים לפני שמצא אותי, החצי השני שלו. הוא עבר הרבה דייטים, אהבות וגם אירוסין פעם אחת. ולמרות זאת הוא לא היה מוכן לוותר. שמחה רשם לי בחזרה, עברנו לשיחה של כמה דקות בפלאפון ואז נפגשנו יום למחרת!

5 חודשים לאחר מכן התארסנו ושלושה חודשים נוספים לאחר מכן התחתנו. היום אנחנו גרים בירושלים כמו ששנינו רצינו (אחת הסיבות ששלחתי לו חיוך :).

שמחה ואליענה - הכירו בשליש גן עדן, 03/04/19 18:35
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובהצלחה בדרככם המשותפת.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!בהצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!! 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אליענה ושמחה. תודה על השיתוף. הסיפור שלכם מאוד מרגש ומעצים. שתזכו להרבה שנים טובות יחד מתוך בריאות ושמחה.

! דווח למנהל האתר

מזל טובב

! דווח למנהל האתר

בהצלחה רבה

! דווח למנהל האתר

בסוף ממר יוצא מתוק

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתזכו לחיים טובים

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב באמת תודה על השיתוף. 

שתזכו לעוד שנים רבות מלאות בשמחה ואהבה

! דווח למנהל האתר