כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > משנכנס אדר מרבין בשמחות :)

מההודעה הראשונה הבנו שיש פה משהו מיוחד ששווה לבדוק לעומק. אני החמאתי לה על הציונות שלה מפני שהיא עלתה לארץ לבדה מצרפת לפני 12 שנה.. אחרי מעט התכתבויות בוואצאפ נפגשנו ומיד היה חיבור עוצמתי..
עומרי ויואנה אודל | פורסם: 07/02/19 21:06

לשליש גן עדן,

אני ויואנה אודל אישתי הכרנו אצלכם באפליקציה לפני כחמישה חודשים, אני כבר ניסיתי את מזלי במשך שנתיים בערך עד שמצאתי את יואנה, היא מצידה הייתה חדשה אצלכם ואני הייתי הראשון שלה.

מההודעה הראשונה הבנו שיש פה משהו מיוחד ששווה לבדוק לעומק. אני החמאתי לה על הציונות שלה מפני שהיא עלתה לארץ לבדה מצרפת לפני 12 שנה והיא החמיאה לי על הפאנטם, כלי נגינה שאני מנגן בו. אחרי מעט התכתבויות בוואצאפ נפגשנו ומיד היה חיבור עוצמתי, הרגשתי שאנחנו משלימים אחד את השנייה. אחרי שבועיים של הכרות הצעתי לה נישואין וחודשיים לאחר מכן בא׳ מרחשון התחתנו.

אנחנו מודים לכם מקרב הלב על קיומכם בזה העולם ורוצים לחזק את כל מי שמנסה ועדיין לא מצא את החצי השני שלו.. זה אפשרי בהחלט, רק תאמינו וזה יקרה גם לכם.

עומרי ויואנה אודל

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לשליש גן עדן,

אני ויואנה אודל אישתי הכרנו אצלכם באפליקציה לפני כחמישה חודשים, אני כבר ניסיתי את מזלי במשך שנתיים בערך עד שמצאתי את יואנה, היא מצידה הייתה חדשה אצלכם ואני הייתי הראשון שלה.

מההודעה הראשונה הבנו שיש פה משהו מיוחד ששווה לבדוק לעומק. אני החמאתי לה על הציונות שלה מפני שהיא עלתה לארץ לבדה מצרפת לפני 12 שנה והיא החמיאה לי על הפאנטם, כלי נגינה שאני מנגן בו. אחרי מעט התכתבויות בוואצאפ נפגשנו ומיד היה חיבור עוצמתי, הרגשתי שאנחנו משלימים אחד את השנייה. אחרי שבועיים של הכרות הצעתי לה נישואין וחודשיים לאחר מכן בא׳ מרחשון התחתנו.

עומרי ויואנה אודל, 07/02/19 21:06
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

בהחלט חיבור עוצמתי..מי ייתן ותרגישו כך תמיד!!!! 

! דווח למנהל האתר

מהמם.

אתם מקסימים ...

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ואושר?

! דווח למנהל האתר

מאוד מרגש לשמוע . ברור שמציאת חן היא חשובה אבל הדגש אצלכם מלמד שדווקא הערכים קישרו בינכם. מזל טוב מכל הלב.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר ושמחה.... משמח לשמוע שמצאתם אחד את השניה ואתם מאושרים.. בקרוב ילדים בעזרת השם!!! 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לעומרי ויואנה, בריאות וחיוכים. תזכרו שזוגיות מוצלחת, כמו כל עסק מצליח, דורשת עבודה יום יומית. כל טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יקרים יהי רצון שהשכינה תשרה בביתכם תמיד 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, אושר ועושר, שמחה ואהבה תמיד, עד מאה ועשרים

! דווח למנהל האתר

מקסימים 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר