כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > ההודעה של אשר כמעט התפספסה

שנינו היינו באתר, סקפטיים עם אמונה קלה.. אחרי מספר חודשים בהם לא הייתי פעילה באתר החלטתי להציץ בפניות ישנות אולי פספסתי משהו. בין אותן פניות צצה לה הודעה של אשר שנשלחה 4 חודשים לפני ולא שמתי לב..
אשר ולאה - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 17/06/18 18:30

שליש גן עדן היקרים, אומנם באיחור אסטרונומי אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא :)

רצינו להגיד לכם תודה! תודה על זה שעזרתם לנו בחיפוש האינסופי למצוא האחד את השניה.

שנינו היינו באתר, סקפטיים עם אמונה קלה שנמצא באתר את שותפנו לחיים. שנינו כל כך רצינו וקצת קצת התיאשנו. ב"ה לפני כשנתיים וחצי, אחרי מספר חודשים בהם לא הייתי פעילה באתר החלטתי להציץ בפניות ישנות אולי פספסתי משהו. בין אותן פניות צצה לה הודעה של אשר שנשלחה 4 חודשים לפני ולא שמתי לב... חזרתי אליו (באיחור אופייני) ומאז כל השאר הסטוריה.

היום אנחנו נשואים כבר שנה ו8 חודשים, הורים לילדה קסומה מאין כמותה ושמחים על הזכות שלנו להיות יחד. שתזכו להיות חלק בעוד ועוד שידוכים, משפחות ואהבות בישראל!

בהערכה רבה,

אשר ולאה  נבו

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שליש גן עדן היקרים, אומנם באיחור אסטרונומי אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא :)

רצינו להגיד לכם תודה! תודה על זה שעזרתם לנו בחיפוש האינסופי למצוא האחד את השניה.

שנינו היינו באתר, סקפטיים עם אמונה קלה שנמצא באתר את שותפנו לחיים. שנינו כל כך רצינו וקצת קצת התיאשנו. ב"ה לפני כשנתיים וחצי, אחרי מספר חודשים בהם לא הייתי פעילה באתר החלטתי להציץ בפניות ישנות אולי פספסתי משהו. בין אותן פניות צצה לה הודעה של אשר שנשלחה 4 חודשים לפני ולא שמתי לב... חזרתי אליו (באיחור אופייני) ומאז כל השאר הסטוריה.

היום אנחנו נשואים כבר שנה ו8 חודשים, הורים לילדה קסומה מאין כמותה ושמחים על הזכות שלנו להיות יחד. שתזכו להיות חלק בעוד ועוד שידוכים, משפחות ואהבות בישראל!

בהערכה רבה,

אשר ולאה  נבו

אשר ולאה - הכירו בשליש גן עדן, 17/06/18 18:30
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב!!!בניין עדי עד 

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב! אושר ועושר וכל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הצלחה ואושר 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, מהממים

! דווח למנהל האתר

שתמיד תשרור ביניכם אהבה אחוה שלום ורעות.פרנסה בשפע ובריאות איתנה.לכם ולכל יוצאי חלציכם.אליהו

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לאשר ולאה, בריאות וחיוכים. תזכרו שזוגיות מצליחה ופורחת מצריכה עבודה יום יומית. כל טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובקרוב אצל כל המבקשים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה אושר?

בקרוב אצלי ואצל הרווקים והרווקות.

בעז"ה אמן?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

אני מכירה אותם  אישית! זוג מדהים ומבורך:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר