כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
קודם 3 4 5 6 7 הבא
121-150 מתוך 449
הדרך למציאת הזיווג הנכון הייתה ארוכה... אך בסופה זה קרה... ב"ה הצלחנו ומצליחים לעמוד באתגרים והכל באהבה גדולה!
727 תגובות ו-1874 צפיות
שנינו הגענו אל האתר מהמלצה של חברים, ולשנינו זה הצליח כבר בניסיון השני. מהרגע הראשון ידענו מה הכיוון...
14 תגובות ו-1593 צפיות
היי לכולם, שמי שירה איצקוביץ (לוי), ובעלי נתן איצקוביץ היקר. גם אנחנו הכרנו באתר, נפגשנו תשע פגישות, אחרי חודשיים הגיעה הצעת הנישואין וארבעה חודשים אחרי זכינו לעמוד יחדיו תחת חופה וקידושין..
18 תגובות ו-3259 צפיות
ישר נוצר חיבור מעולה, עם כל פגישה נוספת הבנתי יותר ויותר שהוא בדיוק מה שחיפשתי, התאהבתי קשות.. וכעבור 11 חודשים הוא הציע לי נישואין :)
10 תגובות ו-2314 צפיות
בכנות מלאה, לא באמת האמנו כי נזכה דרכו להינשא, אך נסתרות ומופלאות דרכי השם, וההשתדלות תמיד מובילה להצלחה...
26 תגובות ו-2299 צפיות
זכינו להכיר זו את זה ולהתחיל חיים חדשים ונפלאים...
727 תגובות ו-1274 צפיות
על אף המרחק הפיזי בינינו, בין נתניה ליבנה החלטנו להתאמץ ולנסות. המאמץ השתלם, גילינו אחד את השניה, ושנינו הבנו שמכאן זה רק יתקדם ויבנה...
727 תגובות ו-1649 צפיות
נריה נרשם המון זמן לפני והיה באתר תקופה די ארוכה שלא צלחה. המנוי שלו עמד להיגמר והוא היה על סף ייאוש. אני לעומתו, הייתי חדשה באתר, בקושי חודש וקצת עד לאותו יום שהבחור הראשון פנה אליי, שהיה למעשה -נריה.
2 תגובות ו-1245 צפיות
לפני שנה איבדתי בפתאומיות את האדם שתמיד תמך בי, אהב אותי, איבדתי את אבא שלי! חלמתי עליו ... שהוא שוכב על מיטה גדולה מחייך ואומר לי: ״עכשיו אני יכול לנוח !״.. לא הבנתי מה הפרוש, אבל שלושה ימים אחרי הבנתי בברור, הבחור שלי הציע לי הצעת נישואין מרגשת!!
19 תגובות ו-1565 צפיות
שנינו חשבנו שאין לנו מה להפסיד, עדיף לנסות... כבר בדייט הראשון שלנו היתה אווירה ותחושה טובה. מהר מאוד הבנו שהקשר שלנו הולך לכיוון של חתונה... נסתרות דרכי האל, אי אפשר לדעת היכן מחכה לנו הזיווג שלנו.
12 תגובות ו-1858 צפיות
מה הסיכוי ששלושה אחים מתוך משפחה אחת יתחתנו אחד אחרי השני תוך שנה אחת? ושלושתנו נכיר מתוך אתר הכרויות אחד...? מטורף הא?! זה בעצם הסיפור של המשפחה שלנו, ואתם - שליש גן עדן הייתם אפליקציית ה"וויז" שלנו לחיפוש ולסוף מסע הרווקות. למעשה בזכותכם הגענו ליעד.
151 תגובות ו-13422 צפיות
ב"ה נתקלנו אחד בשניה באתר (אחרי ארבע שנים שלי ושנה שלו) ומהר מאוד הבנו שתמו החיפושים.. לכל הרווקים והרווקות, מזכירים שאין ייאוש בעולם כלל!
16 תגובות ו-1400 צפיות
אז בזמן שאחותי לימור התחתנה דרכיכם, ליאב היה מאורס לעדן, ואני ניסיתי את מזלי באתר. 8 ימים אחרי החתונה של לימור, זכיתי להכיר את רעות.
3 תגובות ו-1115 צפיות
אחרי המון פגישות עם ובלי הילדים, נסיעות משותפות, חגים ושבתות יחד עם הילדים שלי וגם שלו החלטנו שהגיע הזמן. היו לי המון פחדים וחששות להתחתן אבל מאיר עזר לחומות האלו להיעלם. הוא לא ניסה לשבור אותן כדי להגיע אלי אלא פשוט היה לידי... והחומות נפלו מעצמן.
11 תגובות ו-3158 צפיות
הסיפור שלנו התחיל קצת לפני ההיכרות שלנו באתר. נתנאל עבד בבית הספר בו אמא שלי מלמדת. חברה של אמא שלי שלימדה גם היא בבית הספר והכירה אותו עוד קודם, ניסתה להכיר בינינו. נתנאל נענה בחיוב להצעה, אך מבחינתי זה לא היה רלוונטי באותו הזמן.
2 תגובות ו-669 צפיות
ואז הבנתי שאין דרך אחרת להכיר מאשר ליזום ולהיחשף. ואחרי שזכיתי להינשא, שכנעתי חברה להירשם, שגם היא לא הייתה מלכתחילה בעניין.. ועכשיו היא מאורסת דרכיכם ועוד חודש היא מתחתנת.
6 תגובות ו-1449 צפיות
עברנו דרך פתלתלה עד שהגענו לזה וברוך ה' הנס קרה וקורה. הכרנו לפני כשנה וחצי באתר. כשפתחתי פרופיל, הוא היה בין הראשונים ששלחתי להם הודעה. רק לאחר שנה הוא ענה לי.
3 תגובות ו-943 צפיות
אחרי המון דייטים כושלים היתה לי התלבטות... כעבור שבוע קיבלתי הודעה מאריאל.. מהדייט הראשון שארך 7 שעות הרגשתי שיש משהו שונה. שהוא לא כמו כולם, שכנראה מצאתי את האחד! תוך חודשיים התארסנו, ולאחר 10 חודשים עמדנו תחת החופה..
71 תגובות ו-5716 צפיות
כבר שמענו על כמה חברים קרובים שהתחתנו דרך השליש, ולכן החלטנו לנסות גם.. התחלנו לשוחח באתר ובאמת הרגשנו שיש פה משהו שונה.. נפגשנו, התלהבנו, התאהבנו ובדיוק אחרי 10 חודשים שיצאנו לראשונה, כבר עמדנו יחד תחת החופה..
26 תגובות ו-3151 צפיות
אחרי הרבה שנים של חיפושים ואינספור דייטים זכינו למצוא אחד את השנייה... מהניסיון שלנו למדנו שצריך להתאזר בסבלנות ולהמשיך לקוות לטוב, כי בסוף הוא עוד יגיע :)
41 תגובות ו-2932 צפיות
נרשמנו לאתר ואחר התנסות קצרה, גילינו שדווקא דרך האתר, החיפוש הקל עלינו ועזר לנו לקבל הצעות שקרובות ודומות לסטטוס שלנו... ב"ה פתחנו דרך חדשה יחד, לפרק ב' וזכינו לחבוק לפני חודשיים, תינוק חדש שהכניס המון אור ושמחה לחיינו...
18 תגובות ו-3308 צפיות
כשראיתי את התמונה שלו, הלב שלי החסיר פעימה. לפניו היו בחורים שחשבתי שנראו כמתאימים, אבל הפעם זה היה שונה. משהו בו פשוט קרא אלי. מההתחלה הרגשנו שיש בינינו חיבור טוב...
14 תגובות ו-2094 צפיות
בלי שליש גן עדן אין שום סיכוי שהמפגש בינינו היה קורה. שנינו שירתנו בתפקידים תובעניים בצבא בחילות שונים, ושום פלטפורמת היכרויות אחרת לא התאימה לנו. היום אנחנו נשואים בשמחה ואהבה גדולה, מרגישים שזה זיווג אמיתי משורש נשמתנו...
15 תגובות ו-1458 צפיות
במהלך השבת, אבא שלי קיבל דום לב, התחלתי לצרוח והארוס שלי שניסה לסייע לו, אחז בו עד שהוא נפטר בזרועותיו. אבי נפטר מצער, מאז מותו של אחי, הלב שלו נשבר ולא יכל היה לשאת את הצער ואת הכאב.
44 תגובות ו-2757 צפיות
וואוו אז מאיפה מתחילים... הכרנו בתחילת אוקטובר הורדתי את האפליקציה לפלאפון ולא ממש האמנתי שאמצא את שאהבה נפשי... מתוך כמה הודעות שקיבלתי הייתה את ההודעה של שחר... משהו בו הרגיש לי אחרת...
60 תגובות ו-4372 צפיות
ההיכרות בינינו היתה קצרה יחסית. תוך ארבעה ימים כבר יצרנו קשר טלפוני, ולאחר שלושה וחצי חודשים הגיעה הצעת הנישואים המרגשת. בשבח והודאה ל ה' יתברך התחתנו בספטמבר האחרון...
26 תגובות ו-2702 צפיות
נרשמתי לאתר לפני כשנה וחצי... סימון היה מנוי באתר ויום אחד סתם ככה פתאום הוא שלח לי הודעה.. ולמרבה הפלא גם אני שלחתי לו הודעה באותה השנייה בדיוק... לאחר ארבעה חודשים מהרגע שיצאנו התארסנו..
37 תגובות ו-2954 צפיות
הכרנו לפני כשנה דרך האתר. יוסף היה אחרי לא מעט דייטים מהאתר שלא צלחו, ואני לעומת זאת, הייתי חדשה ממש... יוסף הוא בעצם הבחור הראשון איתו יצאתי דרך האתר... בול פגיעה כמו שאומרים :)
203 תגובות ו-6031 צפיות
רוצים להודות לכם מקרב הלב על האתר בו זכינו להכיר ולהינשא בשעה טובה ומוצלחת. עבור שנינו זהו זיווג שני, ובו מצאנו האחד את השני...
66 תגובות ו-4096 צפיות
רצינו להודות לכם שהייתם שליחים לחיבור בינינו. ב"ה זכינו להינשא בה' בטבת... אין בפינו מספיק מילים שיכילו את גודל הכרת הטוב על עבודתכם החשובה.
28 תגובות ו-2403 צפיות
קודם 3 4 5 6 7 הבא
121-150 מתוך 449