כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

שאלות ותשובות

 

האם ההרשמה לאתר כרוכה בתשלום?

לא, ההרשמה היא בחינם, כמו כן ניתן לעשותעוד המון פעולות בחינם כגון לשלוח השתדלות לחלק מהמשתתפים, לצפות בפרופילים לענותלפניות צ'אט והודעות ממנויים ועוד. חלק מהפעולות כרוכות ברכישת מנוי. מנוי מאפשר ליזום שיחות צ'אטולשלוח הודעות לכל חברי האתר, ולקבל מכולם תגובות. כמו כן אנו מתכוונים להשיגמבצעים והטבות לחברי המנוי בשווי של יותר מסכום המנוי כולו.

 

כיצד נרשמים לאתר?

בצד ימין של עמוד הבית יש כפתורשל "הרשמה חינם" – לאחר ההרשמה תישאל שאלות בסיסיות וזהו. נרשמת לאתר!ההרשמה אורכת פחות מדקה. אם אתה כבר רשום באתר, נשמח אם תספר לחברים על האתר,כידוע, המתפלל על חברו נענה תחילה. ולכן , אם כולם ידאגו לכולם יהיה פה מאגר של כלמחפשי הקשר הרציני בישראל וכל אחד יוכל למצוא את זיווגו במהרה.

מה זה המגזין ולמי הוא מיועד?

המגזין מיועד לכולם!, גם למישאינו חבר באתר. במגזין תעודכן בחדשות חשובות, טיולים מעניינים, מוזיקה ועוד. כמוכן גם חברי האתר יכולים לכתוב מאמרים, פנו אלינו בצור קשר שלחו אלינו את המאמריםואנו נפרסם אותם בשמחה

מצאתי את שאהבה נפשי באתר, כיצד אפשר למחוק את כרטיסי?

במידה ואתם רק מתחילים קשר, ניתןלהקפיא את הכרטיס ב "ערכית פרופיל" לשונית "התחברות" שם ישאפשרות להקפיא את הכרטיס, ולא תקבלו הודעות, כמו כן ניתן להגדיר שלא תקבלו הודעותלדואר הנכנס, כמו כן בלשונית הפרופיל שלי למעלה. יש אפשרות של הגדרות דואר. כדאימאוד להשאיר את האפשרות של קבלת דואר פרסומי מהאתר. כפי שאתם רואים אנחנו ממש לאמשתמשים בזה. אלא נשתמש בזה לצורך קשר עם משתמשי האתר על אנשים חדשים שהצטרפו. אועל מתנות ומבצעים שתקבל

 

אני לא מסתדר עם מחשבים האם האתר מתאים לי??

 

האתר מתאים במיוחד למי שלא מסתדרעם מחשבים. בצד ימין מופיע כל מה שאתה צריך לדעת על הקשר שלך עם אנשים. מי שלח לךהודעות, מי צפה בכרטיס שלך, מי פנה אליך בצ'אט, ומי חושב שאתה מוצא חן בעיניו! ,בכוונה עשינו את האתר הכי ידידותי שאפשר על מנת לעזור לכם למצוא אהבה וקשר רציניבצורה הכי מהירה, קלה ונכונה שאפשר.

 

מה זה השתדלות?

 

"השתדלות" זהו נוסח מוכן ומובנה שמשתמש יכול לשלוחלמשתמש אחר, "השתדלות" מתאימה למי שלא כל כך יודע למצוא את המיליםהמתאימות להתחלת קשר, למישהו שאיבד לרגע את יצירתיותו או למישהו שסתם מצא"בהשתדלות" נוסח שמתאים לו. אנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שזיווגו של אדםנקבע לו משמיים 40 יום לפני לידתו. אך על כל אחד לעשות "השתדלות" עלמנת למצוא את זיווגו. כמובן שההשתדלות הכי בסיסית היא להירשם לאתר! וההשתדלותהכי גדולה שנוכל לעשות לחברינו הוא לספר להם על האתר או לשתף את האתר בפייסבוק. מייודע אולי נזכה בשליש גן עדן ואפילו לא נדע על זה.

 

מה זה שאלון אופי? ומה מטרתו?

 

שאלון אופי בה לתת לנו קצת יותרמהמידע הבסיסי שיש באתרי הכרויות אחרים. לא חובה למלאת אותו ואפשר למלא רק אתחלקו. זה מתאים רק למי שמתחבר אליו.

 

למי האתר מיועד?

 

שליש גן עדן – הכרויות לדתייםולשומרי מסורת כשמו כן הוא. האתר מיועד לאנשים איכותיים ורציניים שמחפשים אהבה,קשר רציני וחתונה. דתיים ושומרי מסורת

 

משתמשים מציקים לי מה עליי לעשות?

בתיבת ההודעות יש "דוארמסוננים" באפשרותך לגרום לכך שלא תקבל הודעות מאנשים מסוימים שלא מתאימים לךמבחינת גיל, רמה דתית, מצב משפחתי וכו, הודעות מאנשים אלה יגיעו ל"דוארמסוננים" ולא תקבל על כך הודעה במייל, כמו כן אפשר לחסום חברים כך שלא יוכלולראות אתכם, ואפשר כמובן לפנות אלינו בצור קשר ואנחנו נטפל במטריד.

 

מהו גודל התמונה המומלץ?

גודל התמונה המומלץ, הינו ברוחב220 פיקסל וגובה 267 פיקסל. זהו גודל התמונות שמוצגות בכרטיסים פתוחים.

צור קשר