הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

דרך סלולה :) מזל טוב ללינור וחגי שהכירו בשליש!

הכל התחיל כשהייתי לקראת סוף שנת השירות הראשונה שלי, אני זוכרת שחגי שלח לי הודעה בזמן שדיברתי עם בחור אחר, והחמיא לי על התמונות באתר.. המשכנו לדבר על אמונה, על איזה בית כל אחד רוצה לגדל את ילדיו וכעבור שעתיים של שיחה אמיתית אמרתי: מי שתהיה איתך תהיה מאושרת
לינור וחגי | פורסם: 22/01/17 16:14

אז הכל התחיל כשהייתי לקראת סוף שנת השירות הראשונה שלי, אני זוכרת שחגי שלח לי הודעה בזמן שדיברתי עם בחור אחר, והחמיא לי על התמונות באתר.

מתוך נימוס עניתי לו שגם התמונות שלו יפות ויחסית לגבר הוא יודע להצטלם יפה והוא ישר ענה: "תודה, מאמא צילמה אותי". אני זוכרת שמיד התפעלתי ואמרתי בליבי 'וואו איך הוא אוהב את אמא שלו, זה כל כך יפה לראות'.

התחלתי לצאת לפגישות עם הבחור השני אך עדיין לא סגרתי את הפרופיל שלי באתר. אחרי שבועיים שיצאתי עם הבחור השני, קיבלתי שוב הודעה מחגי אבל הפעם אמרתי לו שאני מצטערת ושאני יוצאת עם מישהו אחר ולא מסוגלת  "לרקוד על שתי החתונות" ומסיימת את הקשר שלנו כאן. הוא מיד אמר לי: "וואו, את פשוט קנית אותי בזה שאמרת שאת יוצאת עם מישהו ושאת לא מסוגלת לדבר עם מישהו אחר. שיהיה לכם בהצלחה ואם לא יסתדר איתו, תזכרי שאני עדיין פה :)". לאחר שבוע באמת לא הסתדר עם הבחור השני וזכרתי את חגי מהאתר וחשבתי שזו הזדמנות להמשיך איתו את הקשר ולראות לאן זה יוביל, נכנסתי לאתר ושלחתי לו הודעה. הוא ממש שמח לשמוע ממני שוב ושאל מה איתי ועם הבחור ההוא. עניתי שלא הסתדר ושאשמח להמשיך את הקשר איתו והוא ענה: "האמת שאני כרגע יוצא עם מישהי..", ממש התבאסתי אך מיד אמרתי: "מצטערת, לא ידעתי! שיהיה לכם בהצלחה" ויצאתי מהאתר. אחרי יומיים קיבלתי ממנו שוב הודעה, הוא אמר שגם אצלו לא הסתדר עם ההיא ושאולי משהו יכול להסתדר בינינו :)

המשכנו לדבר על אמונה, על איזה בית כל אחד רוצה לגדל את ילדיו וכעבור שעתיים של שיחה אמיתית מתוך הנשמה אמרתי לו: "מי שתהיה איתך תהיה מאושרת".

משם נותר רק לסלול את הדרך המדהימה שלנו לשיחות ולפגישות, להיכרות הפנימיות האחד של השנייה ותוך 8 חודשים כבר עמדנו מתחת לחופה. אני זוכרת שהייתי נכנסת למגזין של האתר וקוראת את הסיפורים של אנשים שהכירו באתר ואמרתי: "איזה קטע. אשכרה אנשים מתחתנים מהאתר הזה, זה מדהים". ועכשיו אני אומרת את זה על עצמי... :)

תודה רבה קודם כל לבורא עולם המזווג זיווגים בדרכים מדהימות וכמובן לשליחים מאתר "שליש גן עדן" שמאפשרים זאת בכל יום מחדש!

לינור וחגי

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אז הכל התחיל כשהייתי לקראת סוף שנת השירות הראשונה שלי, אני זוכרת שחגי שלח לי הודעה בזמן שדיברתי עם בחור אחר, והחמיא לי על התמונות באתר.

מתוך נימוס עניתי לו שגם התמונות שלו יפות ויחסית לגבר הוא יודע להצטלם יפה והוא ישר ענה: "תודה, מאמא צילמה אותי". אני זוכרת שמיד התפעלתי ואמרתי בליבי 'וואו איך הוא אוהב את אמא שלו, זה כל כך יפה לראות'.

התחלתי לצאת לפגישות עם הבחור השני אך עדיין לא סגרתי את הפרופיל שלי באתר. אחרי שבועיים שיצאתי עם הבחור השני, קיבלתי שוב הודעה מחגי אבל הפעם אמרתי לו שאני מצטערת ושאני יוצאת עם מישהו אחר ולא מסוגלת  "לרקוד על שתי החתונות" ומסיימת את הקשר שלנו כאן. הוא מיד אמר לי: "וואו, את פשוט קנית אותי בזה שאמרת שאת יוצאת עם מישהו ושאת לא מסוגלת לדבר עם מישהו אחר. שיהיה לכם בהצלחה ואם לא יסתדר איתו, תזכרי שאני עדיין פה :)". לאחר שבוע באמת לא הסתדר עם הבחור השני וזכרתי את חגי מהאתר וחשבתי שזו הזדמנות להמשיך איתו את הקשר ולראות לאן זה יוביל, נכנסתי לאתר ושלחתי לו הודעה. הוא ממש שמח לשמוע ממני שוב ושאל מה איתי ועם הבחור ההוא. עניתי שלא הסתדר ושאשמח להמשיך את הקשר איתו והוא ענה: "האמת שאני כרגע יוצא עם מישהי..", ממש התבאסתי אך מיד אמרתי: "מצטערת, לא ידעתי! שיהיה לכם בהצלחה" ויצאתי מהאתר. אחרי יומיים קיבלתי ממנו שוב הודעה, הוא אמר שגם אצלו לא הסתדר עם ההיא ושאולי משהו יכול להסתדר בינינו :)

לינור וחגי, 22/01/17 16:14
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב והמון אושר...

! דווח למנהל האתר

מיטב  האיחולים  לשמחתכם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב גדול!!!!

אני מאוד שמח בשבילכם

תצליחו ותחיו באושר ובעושר

ובקרוב אצל כולם אמן!!!

! דווח למנהל האתר
ב"ה! המון מזל טוב ושבע"ה תזכו להקים בית בקלות, בבריאות ובשמחה לעבודה ה' יתברך : )
! דווח למנהל האתר

מזל טוב והמון בהצלחהההההההה !

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ירבו שמחות בישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה אושר הצלחה ?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב...הרבה נחת ואושר 

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד מזל טוב

! דווח למנהל האתר

ווואו ממש מרגשש!!!

מאחלת לכם המון המון מזל טוב

אושר ועושר ללא מכאוב;))

שתשרה תמיד בניכם השכינה

ותמיד תדעו אהבה♡♡♡♤

! דווח למנהל האתר

מזל טוב .. :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג הנשואין 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג 

! דווח למנהל האתר

בשעה טובה מזל טוב:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ??

! דווח למנהל האתר

וואו מהמם בהצלחה ?

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד!! פעם ראשונה שקראתי מהתחלה ועד הסוף, מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר