הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

ישועת ה׳ כהרף עין - מזל טוב להדסה ודורון שהכירו בשליש גן עדן :)

"ברגע שראיתי את החיוך שלה בתמונה משהו מבפנים האיר לי שזאת הולכת להיות האישה שלי". נפגשנו לראשונה בראש חודש אלול ולאחר 3 חודשי הכרות – בראש חודש כסלו – הגיעה ההצעה המרגשת לה כה חיכיתי :) נישאנו בשעה טובה בחודש אדר – ה חודש שתמיד חלמתי להתחתן בו!
הדסה ודורון | פורסם: 11/08/14 10:51

ישועת ה׳ כהרף עין !!!

בתוך המסע האין סופי הזה למציאת החצי השני שלי, אחרי אכזבות רבות ותקופות לא פשוטות , הגעתי להחלטה שאני פותחת דף חדש בחיי! למרות כל הספקות שהיו לי באתרי הכרויות נרשמתי ל״שליש גן עדן״ וכעבור חודשיים קיבלתי הודעה מדורון... 

דורון: "ברגע שראיתי את החיוך שלה בתמונה משהו מבפנים האיר לי שזאת הולכת להיות האישה שלי". נפגשנו לראשונה בראש חודש אלול ולאחר 3 חודשי הכרות – בראש חודש כסלו – הגיעה ההצעה המרגשת לה כה חיכיתי :) נישאנו בשעה טובה בחודש אדר – ה חודש שתמיד חלמתי להתחתן בו!  

תודה רבה להדר ולכל צוות שליש גן עדן על שזכינו להיפגש דרך האתר שלכם! תזכו למצוות ולעוד הרבה זוגות מאושרים!!!

והתודה הכי גדולה לבורא עולם על כל הטוב הזה! ישתבח שמו לעד!

הדסה ודורון חניה.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

ישועת ה׳ כהרף עין !!!

בתוך המסע האין סופי הזה למציאת החצי השני שלי, אחרי אכזבות רבות ותקופות לא פשוטות , הגעתי להחלטה שאני פותחת דף חדש בחיי! למרות כל הספקות שהיו לי באתרי הכרויות נרשמתי ל״שליש גן עדן״ וכעבור חודשיים קיבלתי הודעה מדורון... 

דורון: "ברגע שראיתי את החיוך שלה בתמונה משהו מבפנים האיר לי שזאת הולכת להיות האישה שלי". נפגשנו לראשונה בראש חודש אלול ולאחר 3 חודשי הכרות – בראש חודש כסלו – הגיעה ההצעה המרגשת לה כה חיכיתי :) נישאנו בשעה טובה בחודש אדר – ה חודש שתמיד חלמתי להתחתן בו!  

תודה רבה להדר ולכל צוות שליש גן עדן על שזכינו להיפגש דרך האתר שלכם! תזכו למצוות ולעוד הרבה זוגות מאושרים!!!

והתודה הכי גדולה לבורא עולם על כל הטוב הזה! ישתבח שמו לעד!

הדסה ודורון חניה.

הדסה ודורון, 11/08/14 10:51
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

קולולול.... תמונה מהממת! מזל טוב

! דווח למנהל האתר

איזה יהודים יפים-המון מזל טוב ושתזכו לבניין עדי עד בעה"י ולכל הברכות והישועות וההשפעות הטובות

! דווח למנהל האתר

כמובן הכל מהשמיים אח שלי התחתן דרך האתר שלכם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר